Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csak most van orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak most van orgazmusom 1 év után?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de csak akkor van orgazmusom ha én vagyok felül és más kép nem tudok el menni pedig nagyon gyengéd velem.és ha ő van felül mindig hazudok neki hogy, volt orgazmusom,hogy ne bántsam meg. Mit tudnék tenni,hogy más kép is el tudjak menni?
2009. jan. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Soha, de soha ne játszd el az orgazmust! Semmi értelme, becsapod őt is és magadat is. Neked hogy esne ha kiderülne ugyanez fordított helyzetben?


2. Minden ember máshogy szereti a szexet. Van olyan pozíció ahol én sem tudok elélvezni. Akkor úgy nem csinálom. Ilyen egyszerű. Neked az a jó, ha te vagy felül, akkor csináljátok így. Vagy váltogassatok, egyszer te légy alul, akkor neki jó, aztán meg felül, így neked.


3. Rengeteg másik pozíció is van ezen kívül még. Kísérletezzetek. Nagyon kellemes szabadidős elfoglaltság! :)

2009. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal azért tudsz csak ebben a pózban elmenni, mert itt te irányítasz, te diktálod a ritmust, a gyorsaságot, és hogy mennyire mélyre hatoljon be a párod. amúgy az tényleg nem jó, ha színleled az orgazmust, és hazudsz neki! inkább mondd el neki, hogy neked ez a póz annyira nem tetszik, és próbáljátok ki, hogy melyik póz tetszik mindkettőtöknek! sok sikert;)
2009. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy van orgazmusod!NAgyon sokan ezt sem mondhatják el magukról...Természetes dolog,hogy nem sikerül mindig,de ne csapd be Őt!(egyébként nekem is csak akkor van,hogyha én vagyok felül)
2009. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A szexben egymásra vagytok utalva, meg kell beszélni mindent, hogy jó legyen mindkettőtöknek! Ha gyengéd,az már jó, de mondd el neki, hogy hogy lenne jó stb, de nagyon sok másik pózt ki tudtok mág próbálni ami jó lehet. Próbáljátok meg oldalt ő van mögötted, vagy egymással szemben vagytok de derékszögben ebben is te tudsz diktálni, és még sem kell felöl lenned, de kisérletezgessetek nyugodtan :) ! Minél többet próbáljátok annál jobb lesz és jobb dolgokra jöttök rá, ami mind a kettőtöknek jó. Legyél bátor és mondd el neki, mit érzel az jobb mintha színlelnél... neked se esne jól. Ahogy telik az idő a szexnek egyre jobbank kell lennie nem pedig egyre laposabbnak. Legalábbis szerencsére nekem ez a tapasztalatom :) !!!

Ez az a műfaj ,amiben minden megengedett :) !

2009. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!