Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen egy félénk pasival a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy félénk pasival a szex?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba akinek én leszek az első minden téren és kicsit félek mert nem tudom mit várjak az első alkalomtól vagy hogy hogyan közeledjek hozzá mert nagyon félénk típus. Valakinek van valami tapasztalata ebben és eltudná mondani a véleményét hogy mire figyeljek oda leginkább és mire számíthatok az első alkalmotól?



31/L, ő pedig 24



júl. 12. 13:47
1 2
 11/15 Mindentvagysemmit ***** válasza:
73%
Én félek leirni.
júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a félénkségen mulik. Hanem az érzelmiinteligencián, kreatívításon, a személyiségen, hogyan viszonyul ugy általában szexhez. Egyáltalán mennyire fontos neki az életében.
júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A félénkség több mint valószínű, hogy a személyiség része.
júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Isteni:-)
júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó! Szüzek voltunk mindketten a kedvesemmel, és egyből ráérzett arra, hogy nekem mi esik jól, és nagyon önzetlen.
júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!