Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hallottál már szexhangokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottál már szexhangokat nyaraláskor?

Figyelt kérdés

Előfordult, hogy a szomszéd apartmanból vagy hotelszobából félreérthetetlen hangok szűrődtek át? Hogyan hatott rád, ill. rátok? Nevettetek rajta, vagy kedvet kaptatok a csatlakozáshoz? :)


24L



júl. 10. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem hallottam. Nem is érdekelne, ha hallanám. Ez nem egy tabu dolog. Gyerek meg már nem vagyok, hogy ezen nevessek.


29N

júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
🤦🤦🤦
júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Többnyire tőlünk hallatszanak ilyen hangok. Nem vagyok egy csendes típus szex közben. N
júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hangosabbak vagyunk ilyenkor, ha ketten megyünk, mert nem kell a gyerekek miatt halknak lenni, mint otthon.

Mi is hallottunk már másokat szexelni szállodában, ez teljesen természetes, hiszen pont kikapcsolódni, feltöltődni, egymással foglalkozni járnak oda az emberek. Olyan is volt, hogy még a csattogást is lehetett hallani.

Persze gyerekbarát helyen azért mi se vagyunk hangosak, de gyerekmentes helyen nincs ebből gond. A személyzet is pontosan tisztában van ezzel.

júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Az nem is igazi szex amikor nincs csattogás.
júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a felettem lakó szokta nyomni engem addig amíg nem hangosabb mint a film amit nézek nem zavar XDD
júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer egy szolgálati uton hallottam a hotelben a szomszed szobábol, hogy a csávo 2 novel van. SZinte még a szavakat is hallottam. Hát, hatott rám, azt hittem átkopogok, hogy engem is vegyenek be :D:D
júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hotelben hallottam a szomszéd csajt szinte sikítva nyögni. Mit mondjak engem nagyon felizgatott. A barátnőmnek pont megvolt. Így egy hatalmasat maszturbáltam.


24f

júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!