Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék meztelen napozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék meztelen napozni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék, viszont szégyellős vagyok.


F



júl. 9. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kertben. Illetve külföldön tengerparton bárhol. Minfig elcsodálkozok hogy pl a horvátoknál mennyire lesz.rják a másik embert (mármint úgy értem azt hogy ki mit csinál, miben van, stb). Csak a magyar ilyen hihetetlenül primitív prűd, hogy felháborodik egy pucér ember láttán.. persze amelyik nemzet képes fürdőruhában szaunázni ne csodálkozzunk ha napozni is csak kapucnis fekete pulcsiban, hosszúnadrágban és vastag zokniban mer -.-" szánalom
júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11-nek nagyon igaza van.


Manapság felháborodnak azon is, ha valaki fürdőruha nélkül szaunázik. Naturista strand is csak egyetlen egy van a Balatonnál.


Bezzeg azon nem háborodik fel senki sem, ha a kutya odasz@rik és h#gyozik a Balatoni strand kellős közepére vagy a gyerekhomokozóba, ez mindenkinek rendben van. Ha már meztelenül szaunáznál (ahogy egészséges is lenne) akkor kinéznek, szóval elég fura világban élünk...

júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha meztelenül, tusfürdővel tusolsz úszás előtt, akkor fúj, milyen gusztustalan vagy, de ha tusolás nélkül áztatod bele a másnapos valagadat a medencébe, azzal semmi gond.
júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!