Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem tudok megállni egy nőnél bárhogyan is próbálom?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve vagyok kapcsolatban, ezelőtt elég sok nővel feküdtem le és a mostani a leghosszabb kapcsolatom, viszont már nagyon nehezen bírom ki, hogy ne lépjek félre. Ezt pedig értelemszerűen nem szeretném megtenni, akkor inkább véget vetek a kapcsolatnak. Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy szerintem nem vonzódom eléggé szexuálisan a mostani páromhoz, viszont nagyon szeretem. Szerintetek egy olyan nővel is így éreznék 3 év után, akihez nagyon vonzódok?

júl. 5. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való a párkapcsolat. Van, akinek meg kell rá érni, van, akinek soha nem lesz ideális egy monogám kapcsolat. Viszont a másik emberrel ez nagyon nem korrekt. Szerintem neked sem esne jól, ha közölné a barátnőd, hogy ja amúgy nem is igazán vonzódik hozzád, és nagyon félre akarna már lépni. Húzod szegény lány idejét. Szerintem jobban jársz, ha kiéled magad, esetleg nyitott kapcsolat felé keresgélsz.
júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem alaphelyzetben az ember genetikailag nem alkalmas tartos párkapcsolatra. Ha a kulturánk társadalmunk vallásunk nem kényszerítené ránk, akkor a többségnél kb max 3-5 évig tartana egy párkapcsolat.

Amennyire tudni lehet az őskorban alkalmi monogám kapcsolatokban éltek elődeink. Legfeljebb pár évig voltak együtt, nem sokkal tovább mint ameddig az 1-2 éves szerelmi állapot tartott.

júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!