Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Okozhat bajt az anális szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat bajt az anális szex? Milyen időközönként szabad élni vele, ha nem akarok maradandó károkat?

Figyelt kérdés
19/L
2009. jan. 6. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Igen sajnos így terjed a legjobban az AIDS :S

Mert a végbeled nem erre a célra "készült" és ezért csak egy hámrétege van...ami könnyen elpattanhat anális közben és már terjed is az AIDS.

2009. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő..nem erre gondoltam :) ki van zárva bármilyen nemi betegség..2 éve stabil párkapcsolatom van ugyanazzal a partnerrel, nem csalom meg, ő se engem, óvszert nem használunk már egy éve (gyógyszert szedek) ... inkább szervi bajokra gondoltam, mint fertőzésre...
2009. jan. 6. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anális szexnél én mindenképp ajánlom az óvszert, bár tegnap lehurrogtak mikor azt írtam a csajnak akit megujjazott a barátja a fenekébe és a hüvelyébe is, hogy néha belefér, de a felelős viselkedés az, ha óvszerrel csináljátok. Anélkül a pasid elkaphat fertőzést. Persze a pillanat hevében úgyis előfordul, hogy anélkül fogjátok, ez belefér. Emiatt biztos megint jól lehúznak, de ám legyen. Én ha ilyet műveltem mindig óvszert használtam, viszont volt két olyan eset, amikor nem volt a közelben koton és annyira vadul történtek a dolgok, hogy nem bírtunk ellenállni.


Szervi bajod egyébként nem lehet tőle ha visszafogottan csináljátok, de arra vigyázz, hogy túlzásba ne vigyétek, mert idővel kitágulhat a végbeled és aranyér lehet a vége. Ez csak akkor játszik, ha napi szinten csináljátok.


Havonta párszor simán belefér.

2009. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem elhangzott válasz teljes mértékben igaz... Arról nem is beszélve, hogy nem csak a barátod kaphat el valami fertőzést ha nem használtok óvszert, hanem ugyanúgy te is ha utána újra előről folytatjátok.

Nem véletlenül inti óvatosságra és figyelmességre a védőnő a lányos fiatal anyukákat a tisztábarakásnál.

Lehet ez a megjegyzésem most közönséges lesz, és lepontoznak érte, de nem baj. Sajna hiába mindkét lyuk a tiéd, az egyiket nem erre találták ki, és ami egyszer kikívánkozna, annak vissza nem biztos hogy kéne kerülnie. Használjatok óvszert, aztán ha "meguntátok" és folytatnátok "előről", akkor le lehet venni, és mehet nélküle :)

2009. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szervi bajod annyi lehet,hogy a végbél izmok nem úgy működnek mint a hüvelyi izmok,vagyis nem képesek összehúzódni.Ami magyarul annyit jelent hogy az onnan kijövő dolgok egyrészt nagyobbak lesznek másrészt ha valaki sokat csinálja a visszatartással is gondok lehetnek.
2009. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzásba viszitek és nem figyeltek oda, ebből sajnos könnyen lehet aranyér, tehát vigyázzatok, ne napi rendszersséggel csináljátok.
2009. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...én sem napi rendszerességre gondoltam, de attól tartottam, hogy esetleg a havi 1-2 alkalomból is származhat károm...amugy sosem tesszük vissza előre, tisztában vagyunk vele, hogy nem szabad, és általában a párom jól meg is mossa az efféle közösülés után a nemi szervét, még arra is odafigyel, hogyha egy ujja a fenekemben volt, utána azt már nem teszi a hüvelyembe, szóval ésszel csináljuk, csak nem tudtam mennyit szabad :)
2009. jan. 6. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz a jövő miatt (ami nagyon helyes,) kezdj el intimtornázni! Én most kezdtem el (könyv is van, kazetta is), pár hete rendszeresen csinálom, és tényleg nagyon érzem, hogy erősödik, elülső, hátulsó izmok is. És akkor biztos belefér a hancúr, nem gyengül el!:)
2009. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!