Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Mi az oka nálatok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi az oka nálatok ha nem fürödtök le egymás előtt strandolás végén...? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Haveri társasággal strandon voltunk, fiúk-lányok vegyesen.

(18-19 évesek vagyunk)

Mielőtt eljöttünk, mi lányok mindannyian elmentünk együtt a női öltözőbe ahol letusoltunk és átöltöztünk.

Ezzel szemben a legtöbb fiú azt mondta, hogy ők majd otthon fürdenek. Csak 2 srác volt aki bement a férfi öltözőbe, persze őket meg végig csesztették a többiek hazafelé úton ilyenekkel hogy "csak megmostátok egymásnak vagy ki is ráztátok?" meg hogy "nem szóltak rátok hogy ez a férfi öltöző?" stb.

A végén már én untam meg és beszóltam nekik, hogy ők legalább megmosták és szerintem tökösebbek is mint ti! Erre az egyik legnagyobb dumás srác ma reggel küldött egy farokképet, hogy bizonyítsa nem azért nem fürdött le strand után tegnap, mert szégyenkezni valója van a többiek előtt. Hát mit mondjak tényleg nincs, brutális példánya van!

De végülis nekem az nem tiszta, hogy a fiúk inkább csak igénytelenebbek a testi higéniájukra vagy egymás előtt szégyellik magukat pucéron még azok is, akiknek amúgy méretes a farkuk? Ez általános dolog vagy csak az én ismerősi köröm egyedi eset? Mindenesetre furi nekem.



#fiú #strand #Férfi öltöző #Testi higénia #Szégyellősködés
júl. 3. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az egész olyan nem életszerű..

Én akármilyen strandon voltam mindehol kabinos volt a zuhany, nem egy szoba 10 zuhanyfejjel hogy végig egymás farkát nézzék az emberek..

júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok már, de számomra ez a fiúk egymás előtti szégyenlőssége elég furcsa. (Mondhatnám, hogy bezzeg a laktanyában mi volt. Akár egyszerre 20-30-an is tusolhattunk egyszerre és egymás előtt.
júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se megyek be a strand zuhanyzójába, ha nem muszáj, mert koszos, a víz is hideg általában, és a zuhany maga is szar, pont ezért nem is szoktam tusfürdőt vinni strandra. Akkor inkább otthon zuhanyzom normálisan.
júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1# A jobb helyeken kabinos,zárható ajtós zuhany van. De van olyan hely ahol, se elválasztó fal, se zuhany függöny sincs.
júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Lehet csupán nem akarták hogy idegenek megbámulják a farkuk

Uszodába edzés után tusolunk meztelen mindenki magával foglalkozik de az idegesítő ha egy kisgyerek az apjával vagy egy öregember rád meredve bámulja a farkad míg zuhanyoznál

júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te magad leírod, micsoda hűha meg csesztetés megy ezen téma körül... és akkor bárki csodálkozik, hogy tartanak tőle?
júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!