Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyerekként hagytak téged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekként hagytak téged nyilvános helyen meztelenkedni? Hány éves korig és hogy élted meg?

Figyelt kérdés

júl. 1. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerencsére nem. Még strandon sem, ahogyan sok szülő teszi…

27N

júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem tudok róla. Nem rémlik ilyesmi.
júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Öltözőben igen.
júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Strandon persze, hagytak simán meztelenül. Nem emlékszek meddig, talán 4-5 éves koromig (?) esetleg óvodáa korom végéig.


Igazából élveztem, hogy nem a hideg fürdőgatya van rajtam. Nem zavart a dolog, egy kisgyerek általában nem akad fenn az ilyesmin. Homokozóban, strand sátorban, meg amúgy a parton meztelenül hagytak játszani. Sőt, rajtam kívül minden más korombeli gyerek meztelen volt.


Mi rossz van ebben amúgy? Én is hagyni fogom a gyerekemet meztelenkedni a strandon 4-5 éves koráig, vagy ameddig kényelmesen érzi így magát.

júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
A meztelenség borzasztó, kérem! Farok – nahát, kérem! Punci – ugyan, kérem! Borzasztó állapotok vannak, Irénkém! Én még özvegyen is otthonkában állok otthon a tus alá, mert nekem még van szemérmem.
júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

#4: semmi rossz dolog nincs a meztelenkedésben. Csak annyi, hogy a mai világban rengeteg beteg ember van. Lefotózzák a meztelen gyereket, rakja fel a netre, és a sok pedofil arra veri. Egy normális embernek ez belefér, nem is szól semmit érte a strandon. De egy normális ember belegondol ilyenekbe, és megelőzi. Túl beteg már a mai világ…

#1 voltam

júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Van ebben valami amit mondasz. Valóban rengeteg beteg ember van, de ha a szülő figyel a gyerekre, akkor nemhiszem, hogy bárki is lefotózná... Csak próbálja meg, az volt az utolsó fotója.


De továbbra sem gondolnám, hogy bárki is fotózná a gyerekeket. Jó, benne van a pakliban, de én minimális esélyt látok erre. Ha meg úgy figyel a szülő a gyerekre, mint ahogy rám figyeltek a szüleim, akkor biztonságban van. Nálunk a strandon szinte állandóak a strandolók, a szomszédság jár oda, így alig-alig van idegen.

júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sz.Árpád ***** válasza:
100%
Utoljára talán 8 éves lehettem. Rokonokhoz mentünk 1 hétvégére egy meszibb vàrosba. Volt ott medence, csak nem tudtuk, és nem vittünk fürdőnadrágot. Előbb még alsógatyàban voltam, mentem a medencébe, de nem tudom hogy miért, az utolsó nap azt mondták, hogy ha akarok akkor meztelenül kell mennem. Nekem ez nem volt akadály. Ezen kívül màs alkalomra nem emlékszem.
júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Strandon olyan 4-5 éves koromig, de folyó, tóparti szabad partokon úgy 8 éves korig meztelenkedtem. L
júl. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nudistának nevelem a lányom...
júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!