Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan borotváljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan borotváljátok magatokat a farkatoknál? Nektek utána nem viszket/lesz kiütéses? Meg felizgat titeket amikor borotváljátok magatokat ott?

Figyelt kérdés

júl. 1. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy forró fürdő után be kenem habbal, pár percet várok és lehúzom növekedési iránnyal ellentétesen. Nagyon óvatosan kell csinálni és két dolog nagyon fontos:


1. csak úgy szabad lehúzni a borotvát, ha van a területen hab

2. Lehetőség szerint egy területen csak egyszer húzd le, nem szabad kapargatni...


Ha végeztem akkor jéghideg vízzel öblítem le, az összehúzza a pórusokat és nem fog kipattogni. Ezután azonnal szárazra kell törölni.


Persze a bőrnek is hozzá kell szoknia a borotváláshoz, illetve az új, tiszta borotva alap dolog.

júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én onebladet használok
júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
általában nullás géppel körülötte, de rajta pedig kicsit jobb ha feláll keményebb úgy könnyebb borotválni :)
júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztatok. Elegem lett abból hogy kb 2 naponta kellett borotválni.
júl. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak rövidre vágom a szőrt szakállvágóval, így nem lesz kiütéses és nem is viszket. Szerintem hülyén néznék ki, hogy amúgy szőrös vagyok, de a farkamnál meg csupasz lennék.
júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Borotva, szappanhab és nem viszket. És nem izgulok fel tőle.
júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nullás gép milyen mert én is azzal szoktam, de nagyon kell vele vigyázni mert ha hozzáér megvágja de annyira hogy vérzik.
júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En ugy csinalom mint az elso valaszado :)
júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is elektromossal - Philips OneBlade 360

Nem, sose volt kiütéses.

júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!