Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sperma lenyeléstől egészségügy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma lenyeléstől egészségügyi probléma?

Figyelt kérdés
Valakinek volt problémája utána?

jún. 27. 10:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%

Allergias reakcio. Tokmindegy hova megy, mert ha a boromre akkor is kipattogzik ott ahova ment. A torkom ugy feldagadz h alig tudtam levegot venni. Ha punciba akkor 1-2 no szex mert eget faj.


Szoval nalam marad a gumi. Abban is vigyazva nehogy kimenjen belole.

jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%

Akik ennyire sztárolják, "Nyeld csak le", ők maguk is megisszák pohárból?


Akik meg azt írják, ez meg ez volt, de ennyi... Komolyan, megéri?

Ha szarul van az ember pl betegségtől, kivédhetetlen, de ezt speciel pont el lehet kerülni....

jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Srias87 ***** válasza:
15%
Nyeld csak mint ha muszáj lenne 😊
jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lenyelem, mint punciba, mert előfordul, hogy csíp. Meg további kellemetlenség, hogy szivárog egy jó ideig. Nyeléssel semmi problem nem volt eddig.
jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha eü. problémát okozna, akkor én már nem élnék...
jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

15!

😂😂😂

jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 15 mondja.

Hízni biztosan nem lehet tőle, mert akkor én már akkora lennék mint egy elefánt. 😃😄😁

jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
Aki fél az ondótól, vagy undorodik tőle, az nyaljon puncit, hátha az finomabb neki. Felhívom a figyelmedet, hogy ha a puncidba kerül, akkor terhes lehetsz!😂
jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10%

"Aki fél az ondótól, vagy undorodik tőle, az nyaljon puncit, hátha az finomabb neki."


Képzeld, nyaltam már...

Az összehasonlítás téves, mert ott a végén nem lövell ki olyan intenzitással semmi.


Attól még szeretem szopni a fa$zt, de a végét köszi, nem kérem, érdekes, mi eddig is megoldottuk, ezután is meg fogjuk, attól, hogy itt egyesek szerint kötelező szájba engedni, és lenyelni.


A "terhes leHETSZ" meg olyan, hogy leHET, de nem biztos, hogy az lesz, és azért el lehet kerülni, na de nem is muszáj mindenképp belső területre engedni...

jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szexhez való hozzáálás nagyon változó.

Van aki nem szereti, van aki elvan vele, van aki rajong érte.

Senki nem tehet arról, hogy melyik csoportba tartozik.

Én a legutóbbiba. Nekem van 4-5 barátom. Régóta ismerjük már egymást, összeszokott társaság.

Álltalában hétvégén, ha mindenki ráér, csinálunk egy un. "nyelő partit"

Ők ilyenkor eljönnek hozzám, tudják mire van szükségem, és teljesítik a kívánságomat.😵🤭

Ez ennyire egyszerű. Aki nem szereti, az nem csinálja.

jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!