Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom 1-2 percig birja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 1-2 percig birja a sexet és az orált is ?? Többi lent

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, engem nagyon zavar. Volt már több menet is hát ha a másodikat tovább bírja de azt sem :( orálisan is 2 perc elmegy. Mondtam már neki, hogy én többet szeretnék de semmi változás!

Nincs kedvem már belekezdeni sem a dologba

Miert lehet ez és lehet rajta változtatni?


jún. 26. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem nagyon. Gyere át hozzám. Esetleg vonjatok be harmadiknak.
jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Házibarát szerepet vállalok!
jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Menj felre kicsi. Ti ugyis ennyit tudtok :D
jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd el
jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit hajlandó tenni érte? Ahogy olvasom semmit, mert leszarja a te igényeidet. Én már rég dobtam volna. Minek vagy akkor vele? Jó szenvedni? Keress normális pasit.
tegnapelőtt 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De a második is? Orál közbe is? Hány éves 16?
tegnapelőtt 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tanítani kell hogy tudja magát kontrollálni. Szállj le róla mikor kb tudod hogy el menne és nyaljon ki stb....


Ha kell tanács írj privátban.

tegnapelőtt 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez azért van mert gyorstüzelő. Változtatni nem lehet. Menekülni kell, mert hiába akarsz segíteni, nem fogsz tudni. Jön majd, hogy érzéketlen vagy, önző vagy (wtf???), nem tehet róla, neked csak a szex számít, ribi vagy, stb... Le kell szarni és lelépni!!! Én már egyszer végigjátszottam egy ilyet, a vége ugyanaz lett. Soha többet!! Spórolj időt magadnak és lépj le mielőbb!
tegnapelőtt 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha 100%-ot "fejlődik", akkor lesz 2-4 perc. Jó lesz? Rúgd ki!
tegnapelőtt 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen orálisan is 1 2 perc 😆

Tulzas azt mondani, hogy szeretem de kedvellem! És sajnos én is azt látom a legjobbnak ha vége :(

27 éves nem 16

tegnapelőtt 10:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!