Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Több mint egy éve ért véget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve ért véget egy 4 éves kapcsolatom. Azóta nem voltam együtt senkivel. 25L vagyok. Nem tudok csak úgy érzelmek nélkül össze feküdni akárkivel. Igazából annyira nincs is nagy igényem. Mások szerint lazábban kellene élni. De hogy??

Figyelt kérdés
jún. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne mások szerint élj.
jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha te így érzed ne mások véleményét kövesd!
jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Gyorsan elszaladnak az évek és azon kapod magad hogy nem is éltél.Utána késő bánat!
jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Próbáld ki lánnyal :)

Azzal kilépsz a komfortzónádból, de kisebb kockázatot vállalsz.

jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első 3-naknigaza van, véletlenül nyomtam félig hasznosat a 4-esre.

Szóval nem kell nagyon erőltetni az összefekvést suerintem sem. Ha erőlteted megbánhatod. Nem midenkinek valóak a kalandok. Tudom milyen, igy lecsökken az esélyed az ismerkedesre is, mert altalában elvarják a szexet 1 hét utan. Viszont nem lehet mindenkivel 1 hét után lefekudni legalábbis nem mindenki képes rá.

Másfelől egy kicsit lehetsz nyitottabb de nem szexuális téren, hanem ismerkedés terén. Sose tudni hol és mikor akarsz rá a következőre. Valamennyire azért kell próbálkozni mert tényleg elszaladhat az élet. Tehát van egy középút. Nehogy úgy járj hogy megszokott a magányosságot.

jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell magadra erőltetni semmi olyat, amit nem érzel magadénak.
jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek az életét akarod élni? A sajátodat, vagy a kívülről belekotnyeleskedőkét, mások véleményét???

Semmit se erőltess magadra, mert abból jó nem sül ki. Élj úgy ahogy te szeretnél - ha érzelmes kapcsolatra van szükséged és hosszú idő amíg valakit bizalmadba fogadsz akkor úgy, ha alkalmi kapcsolatokat akart habzsolni akkor úgy (de utóbbi esetben mindenképpen használj gumit).

jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!