Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon hogyan érhettem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan érhettem el akkor egyszer análisan ilyen érzést?

Figyelt kérdés

Pár éve, még amikor szakmaiba jártam, kipróbáltam análisan izgatni magam. Volt otthon vibrátorom és hozzá síkosítóm, szóval belevágtam, mert érdekelt, milyen lehet.


Közel 23 évemből nagyjából 12 éve maszturbálók, de mindössze kétszer jutottam elélvezés közeli állapotba, amikor a testem nagyon remegett és úgy éreztem, be fogok pisilni. Az egyik alkalom vaginális izgatásnál, a másik a fent említett anális izgatással. Sajnos mindkét alkalommal tökéletesen katasztrofális időpontra esett, hogy apám 12 órás műszakból előbb hazajött vagy csak felugrott valamiért. Tehát a kapucsengőre kiugrottam az ágyból és gyorsan felöltöztem, mintha mi sem történt volna és mentem ajtót nyitni neki.


Az anális talán a vaginálisnál is intenzívebb érzés volt... Aznap és máskor, újrapróbáltam, aztán újra... de semmi. Nemhogy fele annyira, semmilyen volt. Hol hibázok, hogy nem sikerül ismét? Azóta nemigen próbálgattam, mert eléggé elkeserített, hogy sohasem sikerült orgazmust elérnem semmivel, mintha hirtelen, amikor már élvezem a dolgot, hirtelen elvágnák, de mostanában újra kedvet kaptam hozzá és a következő fizetésemből fogok rendelni magamnak eszközt és síkosítot.


Így hát, bátorkodom idepofátlankodni a kérdésemmel, hogy harmadik szem nélkül, talán valakinek van-e valami ötlete, hogy hol ronthatom el, mit kellene csinálnom 😅



jún. 23. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Partnerrel volt már orgazmusod?

Ha jól értem, maszturbálva még sosem volt.

jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Az a baj hogy mindig meg zavarnak és nem oda koncentrálsz
jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Tanácsot nem tudok adni, mert én is így vagyok. Vagyis hasonlóan. Egyszer kerültem közel, hogy a nedves orgazmushoz, de az ismeretlen érzés miatt elnyomtam a pasi fejét. Minden jel megvolt rá akkor. Viszont azóta sem jött újra az érzés.
jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert van benned valami gátlás. Legyél teljesen egyedül, hagyj időt a játékra, nézz előtte erotikus filmet, engedd el magad teljesen és ne akkor csináld, amikor csak unalomból csinálnád, hanem várj az érzésre, amikor tényleg kívánod. Éheztesd ki magad, hanyagold pár hétig a dolgot. Akkor fogj neki, amikor nagyon kívánod és adottak a feltételek, nem zavar senki.
jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem engeded el magad.
jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!