Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj, hogy fel izgat az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy fel izgat az, hogy netem elküldött puncis fotóimat nézve vad idegen pasik ki is verik rá?

Figyelt kérdés
Teljesen fel tudok rá izgulni. Jól esik az, hogy így ismeretlenül is meg vagyok dicserve( vagyis a puncim ) Ez szerintetek nagyon gáz? Párom is van, ő is meg szokta dicsérni de akkor is ez teljesen más nekem. A tudat az, hogy annak ellenére, hogy már szültem így is kapok rá dicséretet nagyon jól esik.

jún. 23. 13:58
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
0%
Szivesen megneznem, nekem is elkuldhetned :)
jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%
" annak ellenére, hogy már szültem így is kapok rá dicséretet " Csak miért irtad, hogy annak ellenére? Szerintem a szülés szebbé, érettebbé, igazi asszonyosabbá teszi a puncit. Sokkal izgatobb ugy!
jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem semmi rossz nincs ebben.

Mindenki szeretí a dícséretet, pizitív megerősitést.

Valoszínüleg én is megtenném ha láthatnám.

jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is elküldhetnéd! f.
jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem dícséret, van aki akármire kiveri, akár egy hámozott narancsra is 🙄
jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kéri a képet a sok recska huszár.🤣😲
jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Úgy vagy kérdező nő mint én vagyis:Sehogy.
jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
Vannak gondok a toronyban kedves kérdező ha anyaként erre van szükséged.Azzal,hogy rámírsz és privátban kezded el bizonygatni,hogy valóban nő vagy az viszont inkább arra utal kamus pasival van dolgom.
jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Kedves 18.válaszoló. Engem nem érdekel, hogy te mit gondolsz. Nő vagyok ha nem hiszed te bajod.
jún. 23. 20:38
 20/25 anonim ***** válasza:

Dehogynem érdekel most miért hazudsz?

Na mindegy további jó szórakozást és trollkodást kívánok neked.

jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!