Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy mellű lányok/ nők, más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok/ nők, más is van ezzel így? Kérlek erősítsetek meg, hogy nem vagyok egyedül.

Figyelt kérdés

Egyszerűen már elképesztően zavar, hogy bármit veszek fel, a pasik állandóan melleimet nézik. Lógós ruhákban is látszik, de ott ráadásul eltartja a ruhát és még ducinak is tűnök tőle. Nem azért tanulok, van személyiségem, hobbijaim, érdeklődési köröm, stb, hogy a férfiak egyetlen véleménye az legyen rólam, hogy “huu mekkora cicik😮😍”, felajánlják a kezüket melltartó helyett, beszélgetésnél a szemembe se néz kb egy csomó férfi. Idős-fiatal egyaránt. És folyton érettebbnek, “felnőttnek” néztek emiatt, pedig nem voltam az… Már 12-13 éves korom óta folyton ez van, pedig akkor a szexuális utalások egy részét nem is értettem még… Szóval vagy ez.

Vagy a beszólások, hogy zsírcsöcs (mindenkié az…), tehén tőgyek, hogy lógnak, és stb. Van aki gratulál a babához, mert az hiszi szoptatok… Egyszerűen már szégyellem a melleimet, és ha esetleg egyszer oda jutok, hogy szexeljek, már előre félek, hogy mi lesz… 19L (kérlek férfiak ne írjatok privátot, már így is elegem van😔)



jún. 23. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként vékony vagy?
jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#2 nem kifejezetten nádszál vékony, de teljesen egészséges testem van.:)
jún. 23. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ne foglalkozz velük. Ha van egy egészséges önbecsülésed az a legjobb.

A többit 💩 le

jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Úgysem fogsz szexelni ilyen picsogó hozzáállással
jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy vígasztal-e de ez a B méretnél is ugyanígy van.


Ennyit tudnak a tini fiúk. Egy halom hiszti kérdéssel találkoztam már itt iskolásoktól akik arra panaszkodnak hogy mennyire szenvednek hogy ilyen szépek a lányok és miért öltöznek kihívóan, mert nem tudnak uralkodni a kangörcsükön xD


Ezt sajnos meg kell tanulnod kezelni. Amikor az én mellemet nézik feltűnően én oda szoktam tenni a kezem szép lassan és közben a szemébe nézek és mosolygok rajta milyen képet vágnak amikor észre veszik magukat :D de a középső ujjaddal is eltakarhatod a dekoltazsod az lényegre törőbb

jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mellkisebbítő műtét
jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze a nagy mellet nehéz nem észre venni. A mell pedig a szexualitás egy erőteljes szimbóluma.
jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!