Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy volt-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy volt-e orgazmusom?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve élek szexuális életet a barátommal. Mindig nagyon élvezem a szexet, de nem mindig tudom, hogy tényleg orgazmusom volt-e, vagy csak annak örülök ennyire, hogy ő élvezte.
2009. jan. 6. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbiról van szó, ugyanis ha lenne orgazmusod, azt hidd el észrevennéd. Elég nehéz nem észrevenni. :)
2009. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

CSINÁLJÁTOK SOKSZOR SOKÁIG ÉS NE HAGYD ABBA

ÉS MEGLESZ MAJD MEGLÁTOD

HAGYD HOGY ELÖTTE JOL MEGPUSZILGASSÁK A PUNCIDAT TALÁN EZ ELÖBRE VISZ

ÉS JOBBAN FELIZGULSZ EZ A LÉNYEGE SZTEM ÉS HOGY TE AKARD A SZEXET NEM CSAK A PASI VAGYIS KIVÁND MEG JOBBAN ESETLEG HAGYJ KI 2-3 HETET MAJD AZTÁN

2009. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem rengetegféleképpen szokott jelentkezni,sosem ugyanolyan.Például van amikor csak elzsibbad mindenem,elönt hirtelen egy forró nedves érzés,vagy éppen örömömben sírni lenne kedvem utána,és van amikor azt érzem hogy majdnem felrobbanok és kész vége meghalok ha nem sikítok egy nagyot(csak néha nem szabad)!

Egyetértek az előttem szólóval abban hogy neked akarnod kell az együttlétet és magadra is gondolni,legyél felszabadult és súgd meg a barátodnak hogy szeretnéd hogy szeressen és biztos vagyok benne hogy eleget fog tenni a kérésednek.

Nekem van egy tuti úgymond "orgazmus"pózom a hátamra fekszem a párom pedig fölém térdel én pedig a vállára teszem a lábaimat úgy hatol belém.Próbáljátok ki,sok szerencsét!

2009. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A női orgazmust általában méhösszehúzódás kíséri. Eu olyan, hogy összerándul a méhedben pár izom, az okozza azt a kellemes érzést.
2009. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!