Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire okozhat fiatalon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okozhat fiatalon a sok önkielégítés makk érzéketlenséget? Ha igen, ez végleges, vagy regenerálódhat?

Figyelt kérdés
Igaz, nem vagyok már olyan nagyon fiatal (33), de nem hiszem, hogy abban a korban vagyok, amikor ez végleges kellene legyen. Sokszor úgy érzem, hogy fejben vágyom rá, meg olykor a prosztatám környékén is érzem azt a kellemes bizsergést, de mikor megragadom a péniszem, akkor az eléggé érzéketlen. Tizen meg huszonévesen olyan érzékeny volt a makkom, hogy megmosni alig tudtam (ekkor az önkielégítés sokkal élvezetesebb volt), most meg nincs ilyen problémám, de az önkielégítés is nagyon nehézkes. Ez a túlzott stimulációtól van? Ha igen, hosszabb szünet után regenerálódhat? Nincs egyéb betegségem vagy fertőzésem. Vagyis belül megvan a vágy meg a bizsergés, csak a szerv, ami kell a levezetéséhez, az érzéketlen eléggé most.

jún. 19. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van a puncival hogy néha nem lehet érezni semmit
jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Nem is tudok elmenni normál szexben 🤷
jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abbahagyod a verést 2 hónap múlva megoldódik.
jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nekem megvan a fitymám, vagyis normál állapotban nedvesen van mindig tartva, gondolom természetileg ez lenne a normális mindenkinél. Emiatt elég sokáig túl érzékeny is volt érintésre, de most meg pont az a baj, hogy ha szárazon is hozzáérek, akkor is teljesen elviselhető. És ez a baj. Ha megnyálazom vagy síkosítom, még rosszabb a helyzet, akkor szinte semmit sem érzek. Ezek szerint szüneteltetni kell a dolgot.
jún. 19. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet kezdesz kiégni

Régen kamaszként elég sokat vertem. Minden nap. Majd 20 éves korom környékén valami megváltozott.

Ahogy teltek az évek egyre kevésbé élveztem. Nehézkes volt már az elélvezés, sokszor nem is ment.

Végül a sokadik sikertelen elélvezés után olyan 38 évesen végleg befejeztem.

Kiégtem, nem tudom többé ezt élvezni.

45 vagyok most.

jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 -ös:

Ezaz, hogy pont ettől tartok én is. Kb. 25 éves koromig nagyon erős libidóm volt, ezt úgy értsd, hogy napi átlag 3 alkalom megvolt, néha több is. Aztán persze kezdett alábbhagyni, de ez a makk érzéketlenség csak néhány éve van. Emlékszem, hogy mikor először beütött ez a covid pandémia, még relatív erős volt a libidóm. Most az elmúlt 1-2 évben történhetett valami. De mondom, belül mintha ugyanúgy kívánnám, csak a farkam lett elég érzéketlen. Pl. pár napja volt olyan, hogy túl fáradt voltam, és éjjel bealudtam, ráadásul dögmeleg is van. Majd másnap mikor felkeltem, és fürdés előtt átnéztem a gépem előtt a megszokott dolgaimat, megcsapott a saját testszagom, ami olyan furán édeskés volt (mostanában sok gyümölcsöt eszem), és már attól felizgultam. :D Tudom gáz, de elképzeltem, hogy ha nőnek lenne izzadtan ilyen édeskéssen büdi szaga, akkor attól begerjednék. Szóval nálam még nem hiszem, hogy ez az a pont, amikor ténylegesen nem vágyom rá.

jún. 20. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Ilyen spontán felizgulásaim nekem is vannak, feltehetően azért mert évek óta nem volt akart magömlésem semmilyen formában azelőtt meg csak nagyon ritkán sikerült.

A testem kívánná a magömlést, viszont utoljára amikor próbáltam már annyira nem esett jól hogy félbe is hagytam.

Gondolkoztam azon hogy újra meg kéne próbálnom a maszturbációt. De az évek alatt annyira hozzászoktam a “tisztasághoz”, hogy talán jobb is ez így.

Rengeteg időt vett el az életemből, és most is csak pazarolnám rá az időmet ha újra elkezdeném.

jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!