Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Művaginát vettem vajon megerte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művaginát vettem vajon megerte? Mennyire adja át az érzést? Hogyan tároljam és tisztítsam?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy de az nagyon olcsó kicsi volt kb 3szor használtam és már nem nagyon emlékszem milyen volt csak annyit, hogy elég jó. Van aki próbálta a műt és az igazit is? Mennyire nagy a különbség? Hogyan tároljam, hogy ne menjen bele semmiféle bogár? Régen belement és ezért kellett eldobnom. Ha fiókba rakom a dobozába vissza úgy nem mennek bele ugye? Azt írták az oldalon, hogy langyon vízzel öblítsem ki aztán szárítsam ki, de mégis, hogyan kéne kiszárítani? Fél óráig hagyjam kicsopogni? Elég macerás, de megéri nem?

jún. 19. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Van még valami kérdésed?
jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Igazi not szerezzé
jún. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb egy nőt tartani, mint egy ilyen izét ápolni és még az érzés sem ugyanaz.

Akkor a nőd ápolja a lyukat meg téged is, neked meg csak oda kell figyelni rá és szeretni. Szerintem egyszerűbb és jobb 🤷🏻‍♀️

jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1es nem csak ez a 9😂😂 már én is látom kicsit sok lett a kérdésekből na mindegy
jún. 19. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Művaginát vettem vajon megerte? - Ha használod, akkor megérte

Mennyire adja át az érzést? - nem 100%-os, de eléggé tud hasonlítani!

Hogyan tároljam és tisztítsam? - használat után sima langyos vízzel öblítsd át, hagyd megszáradni, és utána rakd el, ahova jól esik

Van aki próbálta a műt és az igazit is? - igen

Mennyire nagy a különbség? - egy jó minőségűnél nem sok

Hogyan tároljam, hogy ne menjen bele semmiféle bogár? -pl tokjában amiben jött

Régen belement és ezért kellett eldobnom. Ha fiókba rakom a dobozába vissza úgy nem mennek bele ugye? - nem valószínű

Azt írták az oldalon, hogy langyon vízzel öblítsem ki aztán szárítsam ki, de mégis, hogyan kéne kiszárítani? Fél óráig hagyjam kicsopogni? Elég macerás, de megéri nem? - igen, pontosan

jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!