Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ma kitolta a fenekét előttem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kitolta a fenekét előttem a csaj?

Figyelt kérdés

Utcán volt,elhaladt mellettem majd lehajolt és láttam mindenét. Bugyija feneke minden kinn volt.. azért tetszett a helyzet :)


Vajon direkt csinálta?



jún. 14. 00:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Hagyd ez egy ribi!
Jelzés volt
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem olyan hogy strandon volt előttünk pár csaj.Néha úgy ültek hogy kicsit szembefordultak teljesen bevágott a puncijukba a bikini egyik rám nézett és megigazította.Totál félrehúzta láttam a punciját majd visszahúzta rá jól széthúzva.

Bementünk a vízbe ott beszélgettünk majd volt minden pirospacsi papásmamás bélyeggyűjtemény mutogatás.

jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lányok akik így hívják fel magukra a figyelmet, de nem hiszem hogy idegeneknek szeretnek villantani. Egyik exem azt mondta, a villantás mindig tudatos és valakinek szól, szóval azt hiszem ez egy véletlen egybeesés volt.

Milyen bugyi villant?😁

jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
2-es!Te nagyonh@lye vagy😂🤣.
jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
81%
2-esnél a pont.
jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!