Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha fiúként úgy masztizok mint egy lány?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig azt képzelem el, hogy egy lány vagyok és masztizok, széttárom a lábaim és azt elképzelem, hogy puncim van meg ilyenek. Igazából kicsit mindig is úgy éreztem magam, hogy "rossz" testbe születtem, de nem tartom magam transznak, mert lányokat meg szívesen dugnék. Csak van egy ilyen nem is tudom, kettős érzésem, hogy szívesen ujjaznám magam, illetve ha egy lány kinyalna meg ilyenek.

jún. 10. 22:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Van valaki, aki hasonlóan van?
jún. 10. 22:11
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem masztizzál úgy, ahogy jól esik, ne mások véleményére alapozva.
jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag hogyan csinálod?
jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem baj.
jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 Hát ugyanúgy széttárom a lábam, csak nyílván mivel nem tudom ujjazni magam így csak a péniszemmel tudok foglalkozni, de közben arra gondolok, hogy puncim van.
jún. 10. 22:24
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb nő nem ujjazza magát maszti közben, csak mondom. Először azt hittem, úgy gyömöszölöd a farkad közben, mint én a csiklómat... :D
jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 Hát amit tudok az az, hogy simogatom a makk alsó részét csak az előválaladék miatt nem tudom sokáig, mert olyan lesz a farkam és úgy nem adja azt a simogató érzést már. Mindegy.
jún. 10. 22:36
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Attól még lehetsz transz, hogy a lányokat szereted..

Nem, én még ilyet nem hallottam.

jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Én alapvetően férfinak érzem magam.
jún. 10. 22:49
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy biszexuális vagy?
jún. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!