Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan szer vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szer vagy készítmény ami vágyCSÖKKENTŐ?

Figyelt kérdés

Már több napja kanos vagyok és kéne valami amitől "lenyugszom".Barátnő csaj nincs a láthatáron, kiverni meg már unom. meg nem is lenne rá lehetőségem.

Ötletek?


2009. jan. 5. 23:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

A 04:39-es lánynak: kb3-4 naponta rámjön, de van amikor csak hetente.

-Jégaku: nincs itthon

- barátnő: fentebb írtam...

-hivatásos: kizárt, utálom a qrvákat.


08:01-es válaszoló :

Kösz az infót.Az antidepresszánsok elég jó megoldásnak tűnnek, lehet szerzek egyet-párat.


"Minden bizonnyal azért írsz..." => Te belelátsz a fejembe, vagy ismersz engem ?

A 100%os megoldás a partner, igen ezt tudom,de szinte 0 esélyt látok erre.

Nem, nem volt balesetem (eddig).Azért jó h írtál.


10:37-es: Kösz,de nagy a korkülönbség, nem volt dolgom eddig se lánnyal, se nővel.


19:10: LV426? hmm..Alien 2-ben a bolygó neve amin van a kolónia...apropó "...nem szeretjük mi itten errefele az azonosítatlan idegeneket..."

Legalább neked jókedved van...


Kösz mindenkinek a válaszokat, még az azonosítatlan idegennek is.

További szép estét.

2009. jan. 6. 20:19
 22/27 anonim ***** válasza:

Megint én, az egyik előző csaj... :DD

Szerintem a antidepresszáns gyógyszeres megoldást nagyon gyorsan verd ki a fejedből mert totál tönkre fog vágni. Én se köszönhetek neki semmi jót...

Ez nem annyira vészes, ha nincs állandóan. Ha csaj nincs akkor marad az h kivered vagy valami. Mást nem nagyon lehet tenni. De megpróbálhatnál rendes barátnőt találni, nem olyan nehéz. Miért írod ennyire, hogy az most nem jön össze?

2009. jan. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Azért én mégis megpróbálkozom velük, ennél lejjebb már aligha süllyedhetek.


Próbálkozni próbálkozok, de ...

2009. jan. 10. 07:21
 24/27 Dávid válasza:

Hát furcsa, de minden fejben dől el.

Fiatal (általában nem a legjobb házasságban élőknél) megfigyelt jelenség, hogy házasság után egyre kevésbé kívánjáka szexet, és ez nem abból adódik, h ismerik a partnerüket,mert mást se kívánnak.

Ezt magamon is megfigyeltem, mielőtt összejöttem volna egy leánykával, egész nap azon gondolkoztam h miért nem tudok szexelni, utána meg (miután kiment külföldre és tudtam h visszajön) alig gondoltama szexre.

Pedig le sem feküdtem vele, de mégis a tudat, h 1-2hónap múlva visszajön, elűzte a gondolataimat..

Ha amiatt idegeskedsz, h szűz vagy, menj el qrvázni, ha amiatt, h nincs barátnőd(szerelem), akkor azon nem segíthet.

Pszichológus? Feltárná ugyanazt, amit már Te amúgy is tudsz.

2009. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
hát nekem meg az a bajom, hogy érzelmek nélkül nem akarok sexelni, és a férfiak meg rövid ideig szánják az időt általában az emberre, nem kitartóak. három nap alatt nem jössz össze valakivel akkor már le is pattannak. vágycsökkentőket én is nézegettem. elég szörnyű nap mint nap elviselni ezt. próbáltam elterelni a gondolatokat meg futni addig, hogy összeessek, de már unom az egészet.. szóval szerintem jobb nem is foglalkozni az egésszel.. több a jó nő magyarországon sokkal, mint a jó hapsi..egy csomó olyan barátnőm van aki mindent megtesz már a hapsiknak, eltartják őket, pedig egyidősek..leszarom
2013. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Na ilyenről én is tudok írni nőből, ez egy örök vita férfi és nő között. Hidd el manapság nőből találni se olyan könnyű normálisat, aki ragaszkodik és megbízható, ugyanakkor nem hagyja el magát és nincsenek hülye dolgai. Én most szakítottam egy öt éves kapcsolat után, tenyeremen hordoztam a nőt és ez lett a vége. Az ismerőseim akik ütik vágják a nőket (nem szó szerint, inkább lelkileg) olyan szinten magukhoz kötik őket, hogy bármit megtehetnek. Érdekes, sok nőnek erre van szüksége, hogy minden nap meg kelljen küzdeni a pasiért. Ha megkapják a törődést, akkor beleunnak és idővel továbblépnek.


Nyilván te is tudnál mesélni.


Én már évek óta szedek több fajta gyógyszert mivel hatalmas az étvágyam és nagyon komoly orvosi problémákat okozott. Sokan azt mondják, hogy totál idióta vagyok, de őszintén, jobb így, hogy két-három fajta nyugtatót-altatót-hangulat stabilizálót zabálok. Lecsökkentette a vágyaim és boldogabb vagyok. Úgy sem találnék olyan nőt aki boldoggá tudna tenni hosszú távon, már volt egy tucat, de mindenkinek inkább az a "3 napos" kell.


Nyilván vannak kivételek. Erről ennyit.

2013. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, találtál megoldást?
2014. nov. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!