Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már szexuális kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szexuális kapcsolatotok neten megismert emberrel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak cyberszex.

A net nem megbízható forrás, ennél közelebb neten megismert emberrel csak egyszer kerültem, azóta jó barátom lett, de nem volt szex.

2009. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, de azzal az emberrel párkapcsolatban vagyok a mai napig.

Szóval a történet az volt, hogy egyszerűen a városomban, vagyis inkább a falumban nem találtam egy normális embert magamnak, és barátnőmmel regisztráltunk egy tárkeresőre, de szigorúan elismertre, a nevét nem mondom, mert nem lehet reklámozni,( de ha kiváncsiak vagytok írjatok emailt.)

Szóval... írtam neki, felvett msn-re, és beszélgettünk egy hetet, minden este 8-9 órától éjszaka 3-ig, nagyon élveztük egymás társaságát, persze szigorúan kamerával... és következő héten lejött hozzánk megismertem élőben, és rá egy hétre nálunk aludt, akkor kezdtünk el járni, és arra rá egy hétre szeretkeztünk elsőnek, ami hát egy szenvedélyes csóknak indult....

azóta együtt vagyunk lassan 25-én 4 hónapja, a karácsonyt szilvesztert velem töltötte, imádjuk egymást, minden hétvégén és amikor nincsen sulija nállam van, én pedig gondolskodok róla, mint egy feleség, szeretem mint egy élettárs, és mint egy szerelmes és kielégitem mint egy szerető...

nah ez az én sikertörténetem :P

Szóval ilyenek is vannak még e világban...

Üdv. Edina

2009. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A páromat neten ismertem meg, lassan 5 hónapja vagyunk együtt és ő vette el a szüzességem.
2009. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Volt igen. Cyberszex és élő is.

Az élőtől kicsit tartottam először. De ha valakivel már lassan fél éve beszélgetsz?....

Bejöttünk egymásnak, néha kicsit húztuk egymást, majd a végén a való életben is taliztunk...


Neten vigyázz! Ne 1 hét alatt add oda vkinek magad.

Ragaszkodj a webcamhoz. De előbb ő küldjön képet. :)

Byez

2009. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyi. 7-8 lánnyal volt szex is. :)
2009. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Volt.
2009. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, azóta is együtt vagyunk, és ő vette el a szüzességem. :))) :P
2009. jan. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt.Ket evet dumaltunk neten,ugy,mint baratok.Neki is volt csaja,nekem is pasim,de en titokban vagytam ra...ugy ahogy O is(amint utolag kiderult).Ket ev utan talalkoztunk....lassan masfel eve egyutt vagyunk,oda koltoztem hozzajuk es most boldogan elunk:D

Ugy tunik en is a szerencsesek koze tartozom.

Persze vannak ellen peldak is es sajnos azok vannak tobbsegben.

2009. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és azóta is rendszeresen, lévén a feleségem is lett...


Annak pedig, aki azt mondta, hogy a net nem megbízható: ennyi erővel mondhatja azt is, hogy az élet nem megbízható, mert a net csak egy közeg, éppúgy, mint az élet, és mint azon belül is bármi (buli, klub, kávézó, koncert, stb.). Nem a _közeg_ megbízhatósága számít (hiszen annak ilyenje nincs is), hanem az _emberekéi_, az _emberek_ pedig ugyanazok, közegtől függetlenül. Aki tehát csalódik, az nem a netben csalódik, hanem az emberben, aki átrázta, vagy akivel gondjai lettek. De erről nem a közeg - nem a net - tehet. Ezt jó lenne, ha megértené már végre mindenki. A netes társkeresés egy nagyon jó dolog, csak ugyanúgy észnél kell lenni ott is, mint élőben. Ennyi az egész.

2009. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
volt, és 8 hónapig jártam vele csak közbe hazudozott és megcsalt. csaj volt.
2009. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!