Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha sokáig nem masztiztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig nem masztiztok megfajdul a heretek?

Figyelt kérdés

Miből érzitek h kell mostanra masztizni? Minden férfinak megfajdul lent vagy feszít ha hetekig nem masztizott? Egyedülálló férfiak válaszát várom

Van olyan férfi aki nem masztizik honapokig és. Nem fáj a hereje?



jún. 3. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában nagyobbak lesznek a heréim meg amikor spriccelek kicsit begorcsol az ágyékom
jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 hét után érzek egy kis sajgást, és feszítő érzést odalent. Olyankor már mindenre rámásznék. Hónapokig nem tudom, mert még 1 hónapig sem bírtam ki soha. 45F
jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
5. napon kb bárkit megdugnék. Utána lejjebb cseng. 2 hét után megint van egy gerjedés azután még sosem jártam.
jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor szokott fájni (feszülés, érzékenység, megnagyobbodás), ha az eltelt idő alatt bekövetkező nemi izgalmamat nem követi kielégülés.
jún. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem pár nap után jön egy tompa, nyomó érzés az ágyékomban és a gát résznél, valamint láthatóan megnagyobbodnak a golyóim. Ilyenkor már nagyon gyakran van merevedésem, illetve kb. az 5. napon, magától elkezd egy kicsi szivárogni kifelé… (ilyen előnedv szerű)

31F

jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy éve nem maszturbáltam és nem élveztem el semmilyen módon.

De nem fájnak ettől a heréim.

23F

jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmitől sosem fájtak. Ami ok ide kapcsolható, az az, hogy ha felizgulok valamiért, képek, videó, levelezés de nem elégülök ki valamiért (magamra hagynak csetelés közben, vagy megzavarnak), akkor szokott fájni. Szinte minden ilyen esetben.
júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább olyan érzésem van 1 hét után mint egy töltött àgyú ami bàrmelyik pillanatban robbanhat.Üres tárral meg sokáig eljárszogatok mire durran
júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!