Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Nalatok is igy van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nalatok is igy van ez?

Figyelt kérdés
Nos, arrol van szo, hogy en szex kozben mindig azt erzem, hogy amikor orgazmusom van, mindig sokkal kisebb, mint akkor, ha mondjuk otthon magamnak csinálom, sokszor nem is tudom eldonteni, hogy tenyleg elelveztem-e. Valaki tudja, hogy ez miert van es esetleg megvalaki, aki ezt tapasztalja?

jún. 3. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Ugyanezt tapasztalom
En nem szoktam ezt erezni
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha magadnak csinálod amit talán intenzívebben csinálsz, más mozdulatokkal ugye, majd ezek után együtt vagy valakivel és nem tudja úgy csinálni. Igaz? A titok; nem érsz magadhoz csak a legritkább esetekben. Hosszú idő kihagyás után egy apró érintés érzékenyen hat rád. Ez egy. Kettő, kicsit navigáld a partnert akció közben! ;)
jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Kiverni magamnak jobb, mint dugni. A legjobb a szopás, az mindent visz.
jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem beszéled meg a pároddal, hogy hogyan és mit tegyen, amikor orgazmusod van. Nagyon egyszerű: pár alkalomkor figyelj oda, hogy hogyan esne jól, mit tegyen a párod és ennek adj is szót. Utána már ő is tudni fogja.
jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem találkozál még olyan férfival, aki tudja mi kell a nőnek. A férfiak általában utód nemzésként tekintenek a szexuális együttlétre. Tehát gyorsan elintézik a dolgot és utána már hozzá sem nyúlnak a nőhöz. Ezt nem rossz szándékból csinálják, hanem szimplán a biológia viselkedésük ilyen. Ezért sem véletlen jelenség a leszbikusság, mivel jobban tudja a nő, mi kell a nőnek. Vannak persze kivételek is férfiak terén, akik oda figyelnek a nő igényeire és akár a mennyek kapujába tudja repíteni a nöt. Én is ilyen vagyok. Írj rám privátba, ha kipróbálnál. 😘
jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy várjál te most pasi vagy? Ohh basszus!😅
jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18N
jún. 8. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Engem a párom úgy kielégít, hogy mellette nem is szoktam maszturbálni csak nagyon ritka de az nincs olyan jó nekem.
jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!