Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok, ha egy közeli ismerős férfi elmondaná szokott rátok gondolni önkielégítés közben?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolat van köztetek. Kölcsönös szimpátia (talán vonzalom) is van, csak ilyen témákról nem beszéltetek még.
jún. 3. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon egyszerű.


Ha bejössz neki és hajlandó veled szexuális dolgokról beszélni és megemlíted neki, hogy már elképzelted őt akkor tetszeni fog neki, ellenkező esetben pedig taszítani fogja.

jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha bejön, akkor kúrjatok.

Ha nem, akkor meg kit érdekel...

jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tök véletlenül tudtam meg, hogy párom haverja szokott ilyet csinálni. Nem tudja, hogy tudom, nekem tetszik egyébként a tudat de ennyi.
jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen verem a kolléganőmre és utalni is szoktam rá közvetve. Látszólag tetszik neki, mert nevet és viccesen lehülyéz. Olyan még nem volt, hogy jelezte volna, hogy tovább is mehetnék vele.
jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltünk ilyen témákról, akkor kicsit soknak érezném, hogy ezzel nyit, akkor is, ha szimpi.
jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!