Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Beteges ha erről álmodtam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha erről álmodtam és fantáziálok róla, miközben legbelül elítélem a történteket?

Figyelt kérdés

Anyámnak van egy pasija kb 1 éve és az utóbbi időben furán kezdett el viselkedni. Mindig is idióta humora volt , szexista megjegyzéseket tesz mikor kettesben vagyunk. hétvégén pl segített összerakni az új ágyamat és mondtam neki hogy nagyon köszönöm, majd egyszer valahogy meghálálom. Mire ő azt válaszolta, hogy "kicsilány most is meghálálhatod, csak fog meg a farkam" Nem reagáltam le, csak kínosan mosolyogtam. NEm ez volt az első ilyen. Nem akarom anyunál bemószerolni mert félek hogy a mi kapcsolatunk is megromlik emiatt és lehet nem is gondolja komolyan.

Mindezek ellenére este amikor eszembe jutott valamiért fantáziálni kezdtem róla és ezzel álmodtam, miközben a szituációt nem így éltem meg.


jún. 3. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem beteges, minden ostoba libának bejönnek az ilyen tahó pasik valamiért...
jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Hűha, ezután jön majd a nembírtammagammal... Azért nemszólsz anyudnak,mert hát...

Namindegy. Tudat alatt izgat ez a gyökér, és bele fogsz huppani a khmmm. Csak rakjatok össze még egy szekrényt.

jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Biztos van ilyen, de részedről ez kitalált történet. Én ezt gondolom.
jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ennek meg van a pszichológiai oka. Férfiakkal is történik ilyen, nyugi, csak a sok megkeseredett f.szt zavarja, hogy nem velük fantáziálsz.

Amit elutasítunk, sokszor az izgatja a fantáziánkat. Ő az első férfi, akihez úgymond közöd van? Mert az sokat nyom a latba.


(Egyébként tényleg egy tahó, ezt be kell vallani.)

jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Bizsereg a puncid. Gondolom, nincs fiúd...

Próbáld ki a csávót titokban. Úgyis hajt a kíváncsiság, csak magadnak se mered bevallani! De vágysz a farkára, csak leli furdancsod van anyud miatt...

Ha nem tudja meg, nem fog fájni neki! Éld meg a vágyaidat, én azt mondom! Biztos jól megpakolna a pali! ;)

jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Ez egy kamu!

Ne etessük a trollt.

jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Lehet hogy kamu, de van valóságalapja.

A nők se bírnak magukkal.

jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól ki talált story
jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Hat pedig mondd meg anyudnak, remelem kidobja a rohadekot

Anyuddal van egyutt es veled igy beszel??

Ki kell rugni az ilyet a g***be!

jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát dolgoztasd meg alaposan es a végen fogd meg neki!
jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!