Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lebukott a barátnöm, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a barátnöm, most hogy bizzak benne?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam nala es megtalaltam a titkos mobiljat veletlenu. Elhoztam mig kiment innivaloert. Itthon sikerult kitalni a jelkodot es tele volt idegen pasiktol erkezett uzenettel. Raadasul multheten nem is baratnojenel volt hanem egy hazibuliban ami inkabb szexbuli volt. Az a baj h nagyon szeretem, nem tudok szakitani.

19f.


2024. jún. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, és nem csak érdekes álmot láttál. Akkor kérd meg, hogy legközelebb menjetek együtt “szexbuliba”.😉 Jó szórakozást.
2024. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjátok már. Ez kb a negyedik ilyen kamu, amit kiirt. Biztos erre veri.
2024. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Bűncselekményt követtél el azzal legyél tisztában!
2024. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele
2024. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!