Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom azt mondta h ő már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta h ő már kipróbálta magának az anális-at. Ez ciki h egy pasi kipróbálta magának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Mindenkinek vannak érdekes kicsit perverz dolgai:D Inkább örülj annak, hogy egy iylen bizalmas dolgot megosztott Veled. ez már jelent valamit, megbízik benned!
2009. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Boccs,de az agyamra megy ez az anális dolog,mirt akar mindenki feltétlen feldugni valamit a seggébe,de lehet próbálkozott a prosztata masszázzsal??Vagy vannak ferde hajlamai,mármint szereti a fiukat is meg a lányokat is,vagy keresi önmagát,hány évesek vagytok?
2009. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik férfi szereti ezt.

Ha téged nem zavar, akkor együtt is csinálhatjátok.

2009. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Kedves második válaszoló. Senkit nem érdekel, hogy neked mi megy az agyadra. Nekem konkrétan te.


Ha valami nem tetszik, ne csináld. Próbálj a kérdésre válaszolni és ne a saját egyéni preferenciádat megosztani mással.


Ami a kérdést illeti, nem ciki. Teljesen normális. Az ember kíváncsi és nem ő az egyetlen aki feldugott magának valami csak úgy. Csak sokan nem vallják be.

2009. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Kedves utolsó válaszoló,elnézést kérek érzékeny lelked megbántása miatt,csak szerintem ez nem természetes,az meg pláne nem,hogy még biztassunk is valakit ilyesmire,mert a világ ennek köszönhetően is egyre erkölcstelenebb,kérdezőtől elnézést kérek ez nem neki szólt
2009. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem bántottad meg érzékeny lelkemet. Az, hogy mi természetes nem te döntöd el. Szerencsére az erkölcs is ebbe a kategóriába tartozik. Intoleráns vagy a másság iránt. Ha valaki ezt szereti csinálni, ám csinálja. Senki nem bíztatta a kérdezőt, hogy tegye ezt, csupán csak azt mondtuk, hogy ez normális, a nemi fejlődés azon része, amikor az ember a saját testével kísérletezik.


Légy oly kedves és ne aggas mindenkire cimkéket. Engem nem bántasz meg, de a kérdezőt félrevezeted és a természetellenességével gátlásokat alakítasz ki benne, feleslegesen.


Ami jó és nem káros, azt tessék bátran csinálni. Az ha benyúl valaki a fenekébe és élvezi, akkor tegye. Semmi baja nem lesz tőle.

Ennyi.


Te pedig élj a saját erkölcsöd szerint, amit én is és más is lefogad maximálisan. Nem dugdossuk az ujjunkat a seggünkbe úgy, hogy te is lásd, a négy fal között meg azt csinálunk amit akarunk


A továbbiakat magánlevélben, ha folytatni szeretnéd.


Kedves kérdező: Nem vagy természetellenes és erkölcstelen, csak fiatal és kíváncsi. Ennyi.

2009. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem.Ez nem egy hűdenagy probléma,örülj hogy vevő az uj dolgokra:D A szentfazekak meg inkább halgassanak,biztos te is 15 vagy egy begyepesedett 40 éves erkölccsősz vagy.,előttem kettővel.Elég nagy gond az,ha te ezt érted erkölcstelenség alatt.
2009. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem sem gond , és tényleg inkább örülj annak hogy ennyire nagy a bizalom és ezt elmondta neked! És ha neki is élvezetes volt miért ne csinálnád úgy hogy ha az neki élvezetet nyújtson!
2009. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
sztem ciki,mert lehet,hogy homi hajlamai vannak.
2009. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!