Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még valaki aki megutálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki aki megutálta az ellenkező nemet, miután kiderült, hogy a kiszemeltje meleg?

Figyelt kérdés

Nem volt senkivel bajom, amíg ki nem derült, hogy a legjobb barátom meleg. Ezek után mindig keserűséget és fájdalmat érzek, amikor meglátok egy jól kinéző csávót vagy melegekkel kapcsolatos dolgokat látok. (A leszbikkel kapcsolatban viszont nem érzem ezt). Még a maszturbálást se kívánom. Ennyire szoros kapcsolatom még nem volt senkivel, és emiatt annyira fáj belegondolni, hogy egyszer jön valaki és elveszi őt tőlem.


Valaki élt már át hasonlót? Meséljetek légyszi. Örülnék pár sorstársnak.



máj. 28. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem még soha.
máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak gyaszold meg a dolgot, majd elmulik. Hany evesek vagytok?
máj. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, nem azok érdekelnek, akik nem éltek át még ilyet
máj. 29. 09:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Második, nem hinném, amíg ilyen közeli kapcsolatban vagyunk, hogy elmúlik. 18 évesek.
máj. 29. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem megy, szakitsd meg vele a kapcsolatot. Neked o amugy se a legjobb baratod volt, mindig is tetszett neked... Szoval ugy allj hozza, hogy tovabblepsz egy fiun aki tetszett. Nem kell vele rosszba lenni, csak szepen lassan leepited a kapcsolatot.
máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Auch ez azért fájt. Ő nem csak egy ember akivel össze akarok jönni és, ha ő nem akar akkor csá neki, nem azért a legjobb barátom mert valamikor megtetszett és valahogy jól kijöttünk és emiatt annak tartom. Nekem nem szokott tetszeni senki elsőre, sőt elég sokáig nem, mert demiszexuális vagyok és ebből jöttem rá, mert előtte nem tetszett senki. Igen is van olyan, hogy hirtelen rájössz, hogy szerelmes vagy a legjobb barátodba. És ugyan úgy viselkedek vele, mint azelőtt, hogy megtetszett.


Másik, hogy ő fontos nekem. Nem tudom csak úgy megszakítani vele a kapcsolatot, mert: 1 a gyerekkori legjobb barátom is ezt tette és fájt, 2 magányos lennék, nem olyan könnyű csak úgy találni valakit, aki ennyira megért. Hogy szakítsam meg az kapcsolatot valakivel, aki a napi rutinom része?

máj. 29. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor szenvedj, nem tudok mast tanacsolni... De nekem az nem baratsag (foleg a te reszedrol), ahol szerelmes vagy az illetobe, olyannyira hogy a ferfi nemet megutalod miatta. Lehet volt egy ido mikor baratkent gondoltal ra, de mar reg nem az.
máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom, hogy nem ilyen , de talán az érzés hasonló, három évtizedes barátságom ment tönkre azon, hogy én még nem akartam gyereket, a barátnőm ezért is szakított velem, és kb mind a háromnál, vagy úton volt már a baba, vagy tervezték, stb, ők ismerték egymást, és szorosabbra fűzték a kapcsolatot, és jött, hogy jaj, hát nincs időnk, meg te ezt nem értheted. Korábban, meg ahogy a kérdező is említi, naponta kapcsolatban voltunk. Akkor egy ideig nem viseltem jól a gyermekkel rendelkező párok társaságát. Aztán arra jutottam, aki menni akar engedni kell, nem könnyű ez, de akkor a barátság ideje lejárt.
máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát nem is kértem tanácsot, ha újra elolvasod, amit írtam, csak keresek embereket, akik megértik ezt a helyzetet. Ez ahogy látom nem te vagy. Amúgy volt időm felkészíteni erre magam, mert kicsit selytettem előtte is, aztán elmondta és akkor mégjobban szenvedtem, de már kiszenvedtem magam, és megtanultam örülni annak, hogy legalább velem van a legtöbbet, csak néha eszembe jut, hogy vajon meddig. Mindegy, inkább nem foglalkozok a jövővel, a lényeg, hogy most jól vagyok és BOLDOG.


És mint írtam, nem igazán utálatot érzek, csak csalódottságot, de ez mindegy is, mert úgyis antiszociális vagyok és ahol tanulok csak lányok vannak, így nem olyan nagyon érint a dolog.

máj. 29. 15:04
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es értem, tényleg hasonló, biztos fájhatott, viszont az én barátommal még nem tartunk ott és naívan remélem, hogy nem is fogunk.
máj. 29. 15:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!