Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom megujjazott. Először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megujjazott. Először popsimat, majd puncimat. De elötte nem mosott kezet, mert nyilvános helyen voltunk. Kaphatok valamiféle betegséget?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatsz bizony.gondolj bele,hogy mi van a fenekedben általában.
2009. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legközelebb tartsuk be az alapvető higiéniai feltételeket!;) -.-''..
2009. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ istenem... Már bocs de neked is meg a pasidnak is elég sok esze van... Mi a fenéért nyúlkál benned mocskos kézzel?...ráadásul előbb a fenekedben...

Igen...simán összeszedhettél vmi fertőzést...

2009. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Juuujjj...

A barátodat töröld képen.

Nem is akármilyet... Könnyen begyulladhat, és nem kevés gombát összeszedhetsz. Nem csak a kézmosás hiánya miatt, hanem a sorrend miatt is...

Elölről hátulra haladunk és nem fordítva...

2009. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvános helyen??
2009. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Nme értem miért kell egymás seggáben turkálni,lehet frigid vagyok,én még nem próbáltam,ez valamiféle sexuális izgalmat vált ki,mint mikor a csiklót ingerlik,hát nme hinném,nekem olyan érzésem lenne,hogy mindjárt be...Ekkora marhaságot,komolyan m iért kell ilyet,arra ott van a punci,segget eredetileg nem arra találták ki,hogy bemennyen rajta valami,hanem,hogy kijöjjön,most mázlid lesz ha nem kapsz el valami gombát
2009. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Boccs a helytelen írásért,siettem előző vok
2009. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak attól kaphatsz fertőzést, hogy nem mosott kezet, hanem attól is, hogy előtte a fenekedben turkált. 2x-es veszélynek tetted ki magad!!! Ne lepődj meg, ha a következő utad a nőgyógyászhoz kell, hogy vezessen... Azért az alapvető higiéniával nem ártana tisztában lennetek, ha már felnőttnek érzitek magatokat a pettinghez...
2009. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Hány évesek vagytok??
2009. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Kaphatsz fertőzést, de a pillanat hevében belefér pár ilyen eset! Én is csináltam már ilyet, ha épp ehhez támad kedvem valhol, akkor miért ne? belefér. de azért ne legyen belőle rendszer.
2009. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!