Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek elengedni a pisilő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elengedni a pisilő érzésemet. (amikor a Gpontomat ingerli) Mi történik ha elengedem magam? El fogok tudni menni?

Figyelt kérdés
Előtte elmegyek mindíg pisilni,szóval nem kell pisilnem,csak az inger miatt érzem...
2009. jan. 5. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is néha félek tőle, hátha nem az jön ki, mint aminek kéne.

Úgy is leküzdheted a félelmedet, hogy legközelebb kipróbáljátok a kádban/ a zuhany alatt, ott talán nagyobb biztonsággal engedheted el magad.

Bármi is történjék, a párod biztos nem orrol meg érte, amúgy ha üres hólyaggal vágsz neki a szexnek, nem hinném, hogy komolyabb baj történhetne.

2009. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nem fogsz bepisilni,főleg ha előtte pisiltél,ez a természetes inger,szerintem mindenki így érzi mikor....:))
2009. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

ezt a mondatot légyszi elemezzétek ki mert én nem értem :

" Én is néha félek tőle, hátha nem az jön ki, mint aminek kéne "

Minek kéne kijönni ??

egyébkénz meg nem undoritó ha a pisi is kijön !!! én szeretnék olyan csajt akivel lehetne pisi szexet is csinálni !!

2009. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én írtam a mondatot.

Nos nem pisinek kéne kijönnie, hanem nedvnek, ez a dilemmája a kérdezőnek is.

Velem sose történt meg a rosszabbik eset, de mindig stresszelek.

2009. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
csajok,az nem pisi,hanem sok élvezeti lé,ami ha elfogy,utána akkorát élvezel,hogy elájulsz.én multkor egy egész törülközőt eláztattam...
2009. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, hanem örülj neki és engedd el nyugodtan, mert számtalan nő mindent megadna azért, hogy képes legyen arra, amire te. Ahogy az utóbbi válaszoló is írta, az nem pisi, hanem rengeteg nedv - szaknyelven "női ejakuláció" -, amit egyrészt a férfiak is imádnak, főleg, ha premier-plánban láthatják, másrészt meg ahogy szintén írta a feljebb szóló, olyan szintű élvezetet eredményez, hogy csak na. Ma este próbáljátok is ki, és máris meggyőződhetsz az átütő sikeredről. ;)
2009. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
(Csak előtte azért figyelmeztesd a barátodat, és mondd el neki, mi a szitu, mert van rá egy halvány sansz, hogy esetleg még sose hallott ilyesmiről, és félreértené. De sokkal valószínűbb, hogy tudja, miről van szó, és alig várja, hogy láthassa... de azért beszéljétek meg, az a biztos. :) )
2009. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és ez a nedv kb: mennyi hány deciliter ??? Ne nevessetek tényleg nem tudom ,és érdekell !!
2009. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de ugye ez a nedv nem egyenlő a spriccelni tudó lányokkal??
2009. jan. 6. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
De igen, egyenlő! :D
2009. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!