Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell a legtöbb nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a legtöbb nőnek nagy farok?

Figyelt kérdés
Az érzés miatt? Vagy a kinézet?

máj. 25. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Én erről így még nem hallottam. De nekem pl nem kell nagy, az inkább fájdalmas mint jó, én így tapasztaltam. Számomra a normál méret ( páromnak pl 18cm) az tökéletesen megfelel.
máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Imádom, amikor kiderül, hogy a nőknél a 18-20 centi a normál és ők a nagy alatt a 30 centit értik 😁
máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 igen, nagy alatt én is a 17-20+-ra gondoltam
máj. 25. 21:01
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

2. Cseppet sem. Én nagy alatt azt értem, hogy 20 cm feletti. Egyszer volt dolgom 23 centissel, az már nekem fájt. A magam részéről 16-18cm közt átlagos, 16 alatt pedig kicsi.

De ez nagyon egyéni dolog, hogy kinek mi az átlag. Mit érez kicsinek, mit nagynak, mit pont jónak.

Ahány nő annyi féle igény. Ahogy a nőknek nem csak egyféle kinézetű férfi lehet vonzó, úgy az ideális farokméret is mindenkinél más.

Valamiért naívan azt gondoltam ez egyértelmű a pasik számára is, de ezek szerint nem.

Nem értem miért kell azon megsértődni ha egy nőnek a 18cm az átlagosnak számít. Többnyire ilyen mérettel volt dolgom és érzésre is ez a legjobb ( nekem), ennyi.

1. voltam.

máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ezen fennakadni na, vannak nők akiknek a 190+ cm magasság a 18+cm péniszhossz és a 900ezer+ kereset az átlagos kategória.

De ugyaígy vannak férfiak akiknek az hogy a csaj lenyeli, engedi arcra, engedi seggbe, mélytorkozik az is alapnak számít.

Ha elég jó csajok/pasik hozzá akkor úgyis találnak ilyen "átlagos" csajokat/pasikat ha meg nem, akkor az élet úgyis megtanítja bekik egy idő utân hogy mennyi az annyi.

máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5. Na látod ez az... A pasiknál is változó mi az alap egy kapcsolatban pl szex terén. Én is találkoztam olyannal akinek alap az anál meg a szájba élvezés, hát nekem pl rohadtul nem, szóval ilyennel össze sem jöttem.

De pont erről van szó, mindenkinek mások az elvarásai, mások az igényei, mást tart átlagosnak, nagynak, kicsinek stb.

Van aki szerint 10kg plusz az szexin telt, más szerint meg ugyanez kövér elhízott, szóval ez van.

Nincs egy sablon amibe minden nő és minden férfi igényeit bele lehet húzni.

máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem is a hosszúság igazából a lényeg hanem a vastagság. De m1.


Azért jó a nagy magyarán a hosszú farok mert több póz válik által elérhetővé ami miatt nem lesz unalmas a nőne. Azt tapasztaltam szeretik a változatosságot.


Mit itt írták a hölgyek a hosszúval tud fájni nekik mert a méh szájat bökdösi. Ez viszont a pasi hibája mert tudni kell használni. És tudni kell mit szeret az adott nő mert például van akit szénné kell K*felni de van aki az érzéki dolgokat szereti.


Sokkal fontosabb hogy a pasi meddig bírja és mennyire figyel a nőre.

máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Bizonyos nők 20 centis pélót akarnak, közben meg 10 centinél már fuldokolnak.😆🤭
máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

"mindenkinek mások az elvarásai, mások az igényei, mást tart átlagosnak"


Szerintem van némi fogalomzavar. Az átlagosnak viszonylag egzakt meghatározása van, nem jelent egyénileg mást és mást.

máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
#4 Te sem vagy jó matekból igaz? Az átlag nem egyénfüggő 😂. Az átlag pénisz az EUban 14-15 centi...
máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!