Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lànyok ! Mikor először próbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ! Mikor először próbáltátok ki hármas felállásban , hogyan kerültetek ebbe a helyzetbe ?

Figyelt kérdés

Milyen felállásban? Milyen élmény volt , azóta is előfordul vagy csak egyszeri kipróbált alkalom volt ?

Hány éves voltàl akkor és mennyi most?



máj. 25. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Buli alkalmával. Illetve itt ismertem meg a pasikat. Aztán az egyikük hoz felmentunk meginni, meg valamit..

22 voltam, most 28

máj. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hetero felállásban voltam az egyik bnőmmel és egy fiúval együtt hármasban.
máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Mint egy rossz rendőrségi kihallgatás olyan ez a kérdés.


Már csak a személyes adatokat kellett volna kérdezni

máj. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Házibuliban fogadásból. Az elején nem volt kellemes, a szitu viszont baromi izgalmas. Utána még párszor kikönyörögték a fiúk, és pár alkalom után már kifejezetten élveztem, sokkal intenzívebb és több orgazmusom van így. Szóval eleg gyakori és már nem csak velük... 😉

23L

máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

A barátnőm hívott harmadiknak, mert ez volt a pasijának szülinapi ajándéka.

Mindhárman a mennyekben jártunk, annyira jól sikerült!

máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Két pasi barátommal elmentünk bulizni. Jó volt az este. Sokat táncoltunk. Többnyire hármasban. Elég izgi volt ahogy elölről hátulról simultak hozzám. Rendesen felizgatott. Vártam hogy esetleg egyértelmű jelzést adnak, hogy mit szeretnenek, de semmi. Pedig szinte már vagytam rá. Végig is futott rajtam párszor hogy nem is lenne rossz. De csak nem léptel a fiúk. Se tapi se simi valami intimebb helyen. Így kénytelen voltam én lépni. Hiába simogattam a mellkasukat feneküket semmi. Na mikor a szerszámukat simogattam meg nadrágon keresztül akkor vegre kapcsoltak. Javasoltam hogy menjünk fel hozzájuk. Kicsit félénkek voltak de azért szépen összejött. 19L
máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor vesznek be elsőnek haver akarta ő adta tovább hogy milyen jó vagyok 20l
máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 skorpióBB ***** válasza:
10%
mennyi rip inbox :D
jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!