Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már kétszer próbáltam betenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kétszer próbáltam betenni bnömnek de nem sikerült ezért olyan letört vagyok mi lenne a legkönnyebb póz amibe betudom tenni? Vagy hogy kéne az elsöt csinálni most már csak az a lényeg h bemenjen mert már tuti hülyének néz.

Figyelt kérdés
Vagy az is baj ha nem kökemény akkor se megy be? ezt a keménységet úgy gondoltam hogy nem az a puha de nemis az a nagyon kemény hanem olyan félig kemény állapot az is baj lehet hogy nem megy be?
2009. jan. 5. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen pettingeljetek előtte sokat, pl ujjazd két újjal. Ha ez működik neki fájdalom nélkül akkor már valószínű hogy a péniszed is bemegy
2009. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kőkeménynek kell lennie! Sok sikert:)
2009. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
eleinte nálunk is ez volt, mondjuk az is közrejátszott, hogy én nem voltam eléggé kitágulva és ő se volt elég merev, szóval ezért nem jött össze. aztán volt olyan, mikor olyan nagy voltam, hogy úgy is sikerült behatolnia a barátomnak, hogy ő olyan "félkész" állapotban volt, és mégis minden gond nélkül becsúszott:D minden esetre mi mindig úgy csináljuk, hogy először lovagló pózba kezdjük, ez nálunk a bemelegítés:D sztem ebben a pózban a legegyszerübb behelyezni, mert a lány érzi és tudja a legjobban, hogy hova kell bemennie:P miután csináltátok kicsit lovagló pózba minden bizonnyal a barátnőd már jobban kitágul, így kedvetekre válthattok pózt:) nálunk bevált;):D
2009. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudjál már, hány éves vagy....?!?! 14... ?!
2009. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
két ujj bemegy szvl csak velem van a gond...
2009. jan. 5. 20:27
 6/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok xDDD
2009. jan. 5. 20:28
 7/10 anonim válasza:
szégyelld magad meg:)!! Nézzetek valami oktató filmet. Pl a bálnák vagy zsiráfok szaporodásáról a Nationalon:)
2009. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ne gondold azt, hogy mivel 2 ujjad bement veled van a gond! egyáltalán nem biztos, hogy így van! velünk pl volt olyan, hogy a barátom nagyon felizgatott, már 3 ujjal is belémfért, aztán mikor a szexre került volna a sor, akkor hirtelen bepánikoltam és egy szempillantás alatt össze mentem! lehet hogy izgul a barátnőd! én azt javaslom, hogy ne siessétek el a szexet, elhiszem, hogy már nagyon akarjátok, de ha azt akarod, hogy a barátnőd is élvezze, akkor még halogassátok egy kicsit! hidd el, megéri;) mi is ezt csináltuk a barátommal, már nagyon kívántuk egymást, de én még éreztem belül, hogy még nem vagyok 100%osan kész rá... ezért maradtunk az ujjazásnál és az orálnál:) és mikor már tudtam, hogy kész vagyok rá, akkor meg is történt... és leírhatatlan volt:) fél éve jártunk, mikor megtörtént, és legelőször egy hónap után jött fel a szex téma... a barátom már akkor azt mondta, hogy ő már kész van rá... de én mégis halogattam, és a barátom ezt el is fogadta, de azért néha hangoztatta, hogy ő már nagyon szeretné:P de tudtam, hogy ha én még nem vagyok kész rá, akkor úgyis káosz lesz az egész, és akkor mindketten csalódunk, de főleg ő, és a végén még magát hibáztatná a kudarcért... és így utólag megkérdeztem, hogy megérte-e várni enynit?:) a válasz egyértelmű volt:D azóta is minden rendben van a szexuális életünkkel:) ha rám hallgatsz/hallgattok, akkor biztos lesz a siker;) sok szerencsét:)
2009. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
xtem is a lovaglo poz a legjobb, mi is ugy kezdjuk. mikor mind a 2n elegge fel vagytok izgulva meg nyalazzatok meg 1mast vagy hasznaljatok sikositot, ugy konnyebb. mikor ez is megvan uljon rad, te tarsd meg a tovenel h nehogy kitorje o pedig szep lassan uljon bele. ha nem megy 1bol, csak ameddig nem faj es mozogjon picit de csak addig amig azelott volt. es igy szep lassan teljesen bent lesz ;)
2009. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nézzetek szexfilmet ,közbe kenjétek be egymást babaolajjal,és szemtől szembe próbáljátok meg.esetleg kispárnát tegyél alá.
2009. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!