Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki nagyon nyílt a meztele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nagyon nyílt a meztelenségét illetően?

Figyelt kérdés

Kicsit sem szégyenlős, és bárki előtt levetkőzik.


20f



máj. 24. 10:56
1 2 3
 11/22 mooti ***** válasza:
100%

Már gyerekkoromban is szívesen megszabadultam minden textiltől. Tini éveimben ez kicsit visszaszorult de utánna ismét nem zavart ha meglátnak meztelenül. Igazából inkább szívesen nem öltözöm fel. Pl ha otthon vagyok és nem megyek sehova mindig textil mentesen vagyok. De bárhol megszabadulok a ruháimtól ahol lehet vagy merek. Persze fontos, hogy ez másokat ne zavarja. Szeretek így lenni, úszni, pihenni, sportolni, dolgozni vagyis, mindent így csinálni. Az se zavar ha csak én egyedül vagyok meztelen, de fontos számomra, hogy senkit se hozzak zavarba.

52/F

máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb. másfél éve múlt el a tinikori szégyenlőségem. Öltözőben, zuhanyzóban, szaunában nem jelent gondot levetkőzni.


Igazából csak a szüleim előtt nem mutatkoznék szívesen meztelenül, más előtt nem zavarna. Nyilván ez nem jelenti azt, hogy az utcára is kukiban megyek ki, de a fent említett helyeken nem jelent gondot.


Otthon is ha egyedül vagyok, akkor meztelenül szoktam lenni. Ha szüleim itthon vannak, akkor max. egy alsógatya van rajtam.

máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenség teljesen normális dolog számunkra.45N
máj. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen természetes a meztelenség. Hacsak tehetem meztelen vagyok.
máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szégyenlős, bárki előtt levetkőzöm, lezuhanyzom, de nem mindegy, járok naturista helyre.
máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Mit kell azon szegyelni ?
jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Zerge.999 ***** válasza:
80%
Ki szeretnemeztelenül látni?? ...keress :) :)
jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős, de ez nem azt jelenti, hogy bármilyen szituban vetkőzök. Mindennek megvan a helye, ideje. 18L
júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam vegyes ez a téma, van amikor hidegen hagy, van hogy kicsit rá feszülök de még mindig nem zavar olyan nagyon, de van amikor szégyellős vagyok, és ezek bármilyen szituációban vegyesen, nyílván ha egy csajjal vagyok kettesben akkor sose vagyok szégyenlős e kivételével.


Alapjáraton meg szeretek meztelenkedni, szabadabban érzem magam, meg nincs annyira melegem, a nyarat nézve.

júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok meztelen lenni. Pláne más srácok előtt.
júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!