Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Külföldi erotikus munka 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi erotikus munka 18 éves meleg fiúnak?

Figyelt kérdés
Szexmunkát keresek külföldön vagy belföldön is akár. 18 éves passziv fiu vagyok lányos alkat lányos arc. Esetleg tudja valaki hol találok ilyen munkát? Szét néztem már a neten de nem igazán találtam sehol…És ha valakinek bármiféle tapasztalata van ilyen munkában írja le nyugodtan:)

máj. 22. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Boyfun oldalon vannak cseh sracok, erdeklodj naluk
máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm:) de jöhetnek még válaszok.
máj. 23. 18:35
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Hali. Ne halgass az ittlévő nyomorultakra. Sokan okoskodni és megmondani járnak ide, nem azért, hogy segítsenek. Az ilyeneket odaadnám a kerti disznónak, annyit is érnek.


Néhány ismert oldal és ügynökség, amelyek ebben a szektorban működnek:


RentMasseur

RentMen

Eurocreme

Cams.com


Amit javaslok, hogy facebookon lépj be a LMBTQ+ közösségekbe, pl hollandiai, németországi, spanyolországi. Ott ellátnak majd mégtöbb infóval.


18 évess vagy, használd is ki, ilyenkor érsz a legtöbbet a piacon. Angolul legalább beszélj, illetve az erotikus munka mellett levelezőtagozaton el tudsz végezni egy egyetemet, ha van kedved és akkor kb 27 évesen tudsz hova menni dolgozni, de közbe vállalkozást is építhetsz.


Sok sikert!

máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13.Köszönöm szépen:) végre egy normális,kedves válasz…
máj. 25. 20:08
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha befutsz kerunk linket.
jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel ilyen "videós" cégeket. Kisebbeket persze.

Küldész valami "önéletrajz" v nemtudom.

Ha valóban szó vagy ráadásul még fiatal lesz kereslet rád bőven. Hagyd a francba a többieket.

Beteg se leszel.

Nagyon szigorúan veszik a vizsgálatokat.

Nézd meg esetleg Kovi podcastjét.

Bár ő heteros de lényegtelen.

De el is mesélte h mennyire nagyon figyelnek és sose volt beteg senki.

tegnapelőtt 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!