Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők vagy a férfiak szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak szeretik leginkább a vad szexet?

Figyelt kérdés

Ha szeretitek, akkor

Miért? v Miért nem?

És ha nem szeretitek, akkor


2009. jan. 5. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A férfiak. A nőknek sokkal több gyengédség, törődés kell.
2009. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi aki szereti ,van olyan nő is.Bár én néha a vadat is szeretem néha a nyugisabbat.
2009. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként imádom a vad (de nem durva!) szexet, egyszerűen csak azért, mert ez elégít ki... :P Imádom a páromat, de az ágyban nem vágyom a romantikára :)

Szerencsére ő is hasonló beállítottságú, úgyhogy végülis szerintem nem lehet éles határvonalat húzni, hogy ki szereti jobban.

2009. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők..eddig mindig lassan és érzékien csináltam, de mindig megkérdezték hogy szeretem e vadul is.
2009. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mikor nagyon ki vagyok éhezve akkor vadul szeretem:D de nem vagyok ellen a lassú, gyengéd szexnek sem:P én speciel mindkettőt imádom:D
2009. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét nem szereti.. Én pl imádom.. ;) az ágyban valahogy nem szeretem a lassúzást meg a finomkodást.. Úgy a jó, ha vad..de nem durva. :) 24/L
2009. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagyok álmos vagy gyenge valamiért,feltudnák falni valakit a sexuális vágyammal ha,én szeretem a durvát is,csaj vagyok,de csak akkor,ha fáradt vagyok,akkor a gyengédet szeretem és így igazából sokkal nagyobb az orgazmusom,de a vadban az előjátékot élvezem:))
2009. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindkét fél szereti, ez változó. Én is lány vagyok, és a vad szex jobban kielégít, valahogy nálam nem fér össze a szex a lassú romantikus finomkodással. Persze néha az is jöhet, de inkább a vadat szeretem.:) Ja, ha véget ér az aktus, utána viszont szükségem van a gyengéd szeretgetésre, cirógatásra és ölelgetésre, de ez természetes :)
2009. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint változó.... pffff... na ez jó volt.

Mindegy mikor sok az energiám és hétvégén már voltunk egyszer együtt akkor jöhet a vad, de nem durva, szóval nem az, hogy érezzem, hogy a méhemet dugja....

De mikor elsőnek vagyunk együtt akkor csak a romantika, és a kényesztetés, de ez oda vissza müködik... :D

2009. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát én csajszi létemre szeretem a vad szexet!a lassú finom romantikus szexet is de nekem a vad jobban bejön engem vhogy az jobban izgat :)
2009. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!