Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
26 éves anyuka vagyok, és már 8 éve élünk együtt a férjemmel. Évek óta csak nagyon ritkán kívánom a szex-et, pedig szeretjük egymást a párommal, és ő jól is néz ki, jóképű is, és mindent megtesz, hogy nekem jó legyen a szex. Valahogy mégsem kívánom a dolgot, csak ritkán. Mitől lehet ez?
2009. jan. 5. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia biztos fáradt vagy. Még ha nem is érzed annak magad. Én is így vagyok, 2 gyerekkel vagyok itthon, örülök, ha alhatok.

Vannak hullámvölgyek minden kapcsolatban, bár nálad ez elég hosszúra sikerült...

Mi most épp a nincs miről beszélgetni- stádiumban vagyunk, ha lenne miről, akkor sem tudunk, mert a 2 gyereknek annyi mondanivalója van, hogy kár belekezdeni, mert úgy sem hagyják, hogy elmondjuk a mondanivalónkat.

Néha próbáld meg rávenni magad a szexre, még ha eleinte nem is akarod, talán közben megjön hozzá a kedved. Egy párszor már én is csináltam így, néha miszály egy kicsit jobban figyelni a párunkra, nehogy később baj legyen...

2009. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán nem ártana egy kis extra az életetekbe.

Menjetek el együtt egy szexshopba, nézzetek ki valami hozzátok illően újat, ami talán újra izgalmassá, kívánatossá teszi a dolgot.

Megkérheted a férjedet is, hogy maszturbáljon előtted, vagy te előtte, mindenesetre addig kéne cselekedni, míg nem fordul rosszabbra a dolog.

Hidd el a párod is megérzi rajtad az elkedvetlenedést, és ő sem szívesen lesz már veled együtt, talán félni fog attól, hogy miatta nem kívánod.

2009. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már írtam ezt is: ilyenkor másképp is lehet kedveskedni! Néha elég csak átölelni, összebújni... puszit adni, simogatni, még akár a gyerekek előtt is lehet.
2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!