Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet a prostituált munkát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a prostituált munkát csak kiegészítés képpen csinálni ?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy van olyan opció hogy csak pár embert, vagy nem ország világ előtt, mindig mindenhol prostinak lenni?

Hanem ha kell a pénz akkor belemenni pár kuncsaft erejéig a dologba?

Vagy már ez is veszélyes és nem lehetne belőle kiszállni, és előbb utóbb teljesen hivatásos prosti lennék? Striciket el lehetne kerülni? mert sok helyen olvasom hogy aki elkezdi bárhogy mindig is prosti marad, nem tervem ilyesmi, csak érdekelne ha mégis odajutnék anyagilag

Van valakinek tapasztalata ezen a téren ?



máj. 9. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt csinálom évek óta. Puncs.hu.
máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk kérdés mennyire nézel ki jól…puncson sokat fizetnek, de azért jó nőnek is kell lenni.
máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan aki csak pár embert fogad egy szűk körben.
máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Írj, adj gmail címet. Beszélgethetünk erről.
máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Megbeszélés kérdése az egész. Ha gondolod, én benne vagyok egy ilyen kapcsolatban, win-win szitu is lehet belőle.
máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha valaki belekerül, már neheze jön ki belőle.
máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen van olyan,hozzám egy csini 30 év körüli lány jár.Van bejelentett munkája,elmondása szerint naponta egy férfit vállal csak,állandó ügyfeleket.
máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom hogy és mint lehet, de én is kiegészítésként csinálnám. Hetero férfi vagyok, szóval hiába is tudok bármit bármilyen jól nyújtani, sokkal nehezebb a dolgom mint egy nőbek
máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Rákapnak a pénzre meg hogy könnyen van, szóval ha bele kezdel, az is maradsz.
máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
De ha valaki csak kevés emberrel szexel, bár velük rendszeresen, akkor lehet hogy egy idő után élvezi is velük?
máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!