Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok ti tudtok annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti tudtok annyira féltékenyek lenni egy másik nőre, hogy simán meg is tépnétek?

Figyelt kérdés

Voltatok már így?

Ha igen akkor miért, tett is valamit vagy csak elég volt hogy megjelent?



máj. 9. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam sokra sőt

De eszemben sincs odáig alacsonyodni hogy verekedjek egy pasiért. Ha nem kellek neki akkor mehet a picsxba. Akár 10 éves kapcsolat akár 2 hónapos


De volt már hogy megcsaltak a barátnőmmel. Őt se téptem meg pedig bőven megérdemelt volna egy törött koponyát. Szakítottam és kerestem egy hűséges pasit...barátnőm azóta sincs

máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na az durva, a barátnőd tényleg megérdemelte volna, hogy megtépd...
máj. 9. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul koliban egy szobában laktunk úgyhogy hónapokig nézegethettem még a rusnya fejét 😭xD

Már feldolgoztam. De továbbra se vagyok hajlandó féltékenykedni

máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nem kimondottan megcsalásra gondóltam, vagy pasi ügyre, csak olyan helyzetre amikor pl csak szimplán féltékenyek voltatok valakire.

Szóval pl ilyesmire.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..

máj. 9. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit nem ér senki, hogy ilyen alja c...ny módjára lesüllyedjek...
máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Há mán hogyne, keco, így szoktuk mindig rendezni egymás között, hogy a rák egye ki őket...


Kalányos Paméla Szamanta

máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok agresszív ember, legalábbis tettlegesség szintjén. Kiabálni tudok max.
máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!