Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vérfarkúak a nudista strandon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérfarkúak a nudista strandon, ti mit éreztek hogy látják a kicsi kukacotokat?

Figyelt kérdés
Izgató, hogy megbámulják?
máj. 7. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rég voltam már naturista strandon, de pont leszarnám, ha újra mennék, akkor a természetesség miatt mennék, ennyi..
máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Fura,látom,hogy megnézik,kicsit ciki.
máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem azért van ott hogy más farkát kukkolja vagy a sajátját mutogassa. Így aztán nem érdekel, nekem még tetszik is hogy lankadtan kicsi, mindegy más mit gondol róla.
máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha még csak lankadtan lenne kicsi.. de állva is csak 12 centi :S :D
máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. Nem voltál még ilyen helyen? Normál nudista strandon a kutya nem nézegeti. Ha mégis azt veszed észre, hogy nézegetik akkor vszinüleg egy meleg telepre kerültél.
máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok a farkam méretével, de nem azért szeretek nudizni, hogy azt nézzék. Én a szabadságot élvezem ha meztelenül lehetek. Vannak csajok, akiket kulturáltan megnézek, de nem amiatt, hogy élvezkedjek, hanem mert szép látvány, mint egy jó festmény. Ha csak számomra nem tetsző nők vannak, akkor is szeretek pucérkodni. Soha nem hordok alsógatyát, mert zavar. Tavasztól-őszig meztelenül vagyok az otthonomban.
máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mikor voltam egyszer nudista strandon ott nem egyszer vettem észre, hogy bámulta valaki, férfi vagy nő vagy gyerek. Lehet ők is először voltak ott vagy nem láttak még olyat, mint amilyen nekem van. Minden esetre meglepett.
máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam mint a 7.
máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont lecarom ki mit gondol. Azért vagyok ott mert szeretek egy szál semmiben napozni és úszni.
máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!