Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek, urak! 40-es, 50-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak! 40-es, 50-es korosztálynál mennyire jellemző a szőrös nemi szerv?

Figyelt kérdés

Ti még abban az időszakban voltatok fiatalok, amikor nem volt divatban a csupaszság.

Gondolom azért sokan kipróbáltátok később a 2000-es évek elejétől. De van olyan, aki most már idősebben újra meghagyta a fanszőrzetét? Ha igen, miért?



máj. 6. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 vagyok, de már akkor divat volt. Most is csupasz.
máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Inkább a fazonigazítás.

Bár én imádnám a teljesen meghagyottat, olyat nagyon meg tudnék becsülni...órákig..


50-es férfi

máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak ollóval rövidebbre vágom,ha túl hosszú már.Soha nem borotváltam,a volt feleségemnek is általában szőrös volt.Időnként a nagyajkakról leszedte.53 F
máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam sem nyírni,sem borotválni. Teljesen természetes, bár én nem vagyok egy kimondottan szőrös egyén.
máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
50+ vagyok. Sosem voltam szőrtelenítve. Most is természetes fazonom van. F.
máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csupasz vagyok. 43N
máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem szőrtelelnítettem.

47/F

máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer próbáltam ki leszedve, alig vártam, hogy visszanőjön. Tiszta kislánypunci volt...
máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kevésszer szőrtelen voltam, különben mindig szőrös. Most is. Még a bikinivonalamban sem szőrtelenítek egy ideje. 😂 Lehet szörnyülködni.
máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

9..

Az az isteni....

máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!