Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj, ha egy felnőtt ember nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy felnőtt ember nem él szexuális életet? Hiszen a szex is ugyanolyan alapszükséglet, mint az evés és lélegzés.

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem érzi szükségét. Maximum egy évben kétszer-háromszor. Lesz ettől valami baja? Mondjuk idegesebb lesz vagy pl. pattanásosabb a bőre, össze-vissza ciklusa vagy vagy mit tudom én?

Nem vagyok ilyen ,csak érdekel.

És ne nevessetek ki, mert komolyan kérdeztem meg és komoly válaszokta várok. Aki csak annyit irna, hogy az ilyen hülye, az inkább ne irjon semmit.


2009. jan. 5. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb problémája nem lesz tőle. Statisztikai alapon kihozták ugyan, hogy a rendszeres nemi életet élők között alacsonyabb a prosztatarák előfordulása, de ez nem közvetlen hatás, inkább csak közvetett.


Viszont ez olyan kevés, hogy valami áll a háttérben. Csökkent hormontermelés, valamilyen betegség, vagy valami testi problémája van ami arra kényszeríti, hogy kerülje a szexuális együttlétet.


Mindegyikre van már gyógyír, tehát ha az illető akar változni pl. a partnere kedvéért, vagy mert nem érzi magát így jól, akkor menjen el egy szexológushoz aki rövid úton megoldja a problémáját.

2009. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érzi szükségét,az nem normális dolog,de az előttem szóló leirta hogy ennek millió oka lehet.Egyébként nem "baj",tehát nincs oylan káros hatása,mintha valaki nem eszik:-)
2009. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozottan ingerlékenyebb lesz és a szex jót tesz a szaruhártyáknak is. Regenerálja az idegeket ezen felül.
2009. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te fiu vagy lány vagy ?? hány éves ?? én sem kivánom a szexet nekem is elég lenne évi 2-3 alkalommal , mert én 28 éves koromig szinte nem is szexeltem , igy hozza szokot a szervezetem a "nincs" -hez !! kb egy éve párkapcsolatban élek , és tök rossz hogy este mindig szexelni akkar a csajom !! Én inkább megjátszom hogy fáradt vagyok fáj a fejem stb .... Együt érzek veled !! írj privit !!
2009. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!