Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt egészséges a szex?

Figyelt kérdés
2024. máj. 3. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2024. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi gond nincs vele, sok nő akkor jobban is kívánja.
2024. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Igen ha gumiba csináljátok
2024. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem. + Gusztustalan is. De ugye nem vagyunk egyformák (Hála a magasságos jó Istennek, aki a maga képmására engem is megteremtett)
2024. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
#2 Az lehet, hogy jobban kívánja de a fertőzés veszélye magasabb. Az egyest nem kellett volna lepontozni, hanem inkább téged kéne.
2024. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Még sose lett tőle "fertőzésem" és jól esik szóval nálam az egészséges kategóriába esik
2024. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Persze
2024. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Semmigond nincs vele!


14 éves korom óta dugom a nőket akkor is mikor menstruálnak (egy jó katona vérben is harcol😁) és soha semmilyen fertőzés nem történt.


Most vagyok 36, tehát 22 év tapasztalatával mondom, hogy nincs ebben semmi fertőzés veszély, meg a többi agyphaszság, szimplán van, akinek ez gusztustalan, nem fér bele stb.


Megértem őket is.😉

2024. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lenne egészséges.
2024. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
“ A Journal of Leukocyte Biology szakfolyóiratban megjelent egyik új tanulmány szerint a nők peteérési ciklusa jelentős szerepet játszik abban, mennyire fogékony a fertőzésekre. Spanyol és osztrák kutatók kimutatták, hogy a nők a reprodukciós ciklust tekintve peteéréskor a legfogékonyabbak az olyan fertőzésekre, mint a Candida albicans vagy a nemi úton terjedő betegségek. Az immunrendszer e természetes "meggyengülésének" az a célja, hogy az ondósejtek túléljék a női immunválaszt, és sikeresen megtermékenyíthessék a petesejtet.”
2024. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!