Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem merem felkelteni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem felkelteni a barátom hogy meglovagoljan miközben alszik éjjel?

Figyelt kérdés
Illetve szoktam..de néha vissza fogom magam és hagyom mert van hogy nagyon fáradt és ha feleltem akkor nehezen alszik el szex után..nem szeretem ha szenved másnap miattam ha kialvatlan. Ismétlem nem mondok hogy sose keltem fel. Oda bujok hozzá, taperolni kezdem a péniszét aztán szopom...nemtudom néha biztosan felidegesitem ezzel es tuti azt gondolja már megint ez a ribi🤣🤣🤣 ti örülnének ennek? Rendszeresen? 21 éves vagyok hosszú szőke haj kék szem szép testalkatú no. Ez csak adott infó

ápr. 26. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
En orulnek. Foleg reggel
ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Engem álmomban is meglovagoltak már.

Attól függ mennyire fáradt. Én pl úgy vagyok vele, ha fáradt vagyok alszok, de sokszor felébredek éjszaka eléggé hangulatban, ha a partner vevő rá simán lehet szex.

ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem
ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Pistike, most elmesélted az álmaidat?
ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szingli pasiként biztosan örülnék,ha az épp mellettem fekvő nő így keltene akár éjszaka kellös közepén,vagy elkezdené szopni a farkamat...

Hamar viszonzásra találna a dolog...

ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De miért pont éjjel? Nappal vagy reggel nem lehet? Csak mikor fàradt? Nappal lovagold egész nap...
ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!