Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért számít perverznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít perverznek a meztelenség?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a barátnőkkel (18-21 év) csajos hétvégén egy nyaralóban. Jacuzzi is volt, én bele akartam menni meztelenül. Nem csak viccből, komolyan kikapcsolódásnak. Odamentem törölközőben. Ekkor a többiek teljesen kiakadtak, le ne vegyem, mert akkor egy perverz magamutogató vagyok. Mindezt úgy, hogy koliban öltöztünk már egymás mellett.

Próbáltam poénosra venni, de nekem rohadtul rosszul esett és ahogy eltelt egy kis idő még kelletlenebbül érzem magam. Tényleg ennyire prűdek manapság az emberek vagy én vagyok gáz?

Ruha nélkül lenni miért akkora teher?



ápr. 24. 20:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem az! Ha az lenne akkor a nudista strandok a perverzek gyülekezete? Ez hülyeség!
ápr. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon prűd lett a társadalom, ezzel párhuzamosan az insta tele van magamutogató, a szabályokat kimaxoló nőkkel, vicces. 80as években meg teljesen természetes volt a fedetlen cici, és nem mondott senki semmit.
ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%

Mert a társadalom egyre aberráltabb... :D


Engem nem zavarna, ha így mennél a jakuzziba, bár gondolom, mivel férfi vagyok, előttem már nem vetkőznél. :D

ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
28%
szerintem teljesen érthető, ha valakit zavar, hogy a másik meztelenül ül bele a jacuzziba. Célszerű előtte megkérdezni, és akkor nincs ilyen kellemetlen szitu.
ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
40%

#24 érthető, ha valakit zavar? Pontosan miért zavarja?


A zavar ugyebár annak a fejében keletkezik, akit zavar a másik látványa. Mert amúgy meztelenül belemenni egy medencébe semmilyen kárt nem okoz. Számomra nem egyértelmű, hogy miért annak kell bekorlátoznia magát, akinek semmi problémája nincs, és miért ne az tegye félre a gátlásait, aki nem bír elviselni egy embert ruha nélkül. Végül is neki nem muszáj levetkőznie; miért kényszeríti rá a komplexusát másokra?

ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%

#25 az a baj, hogy manapság sehogyan sem viselik el egymást az emberek, még felöltözve sem, nem ám meztelenül...


De ennek nyilván nem így kellene lennie. Nem azt mondom, hogy akkor most mindenki mindenhol pucérkodjon, de ha úgy hozzák az események, akkor mi kivetnivaló van benne?

ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
73%

Sok ember, már annyira prüd, hogy az gáz.

A meztelenségnek természetesnek kellene lenni, pláne egy jo baráti társaságban. Nincs abban semmi rossz és kivetni való , ha valaki meztelen akar fürödni , szaunázni , napozni.

ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
62%
Azér nem mindegy hogy látom a csapattársam a szembe zuhanybaeztelen vagy a szomszédos ágyon meztelen vagy egy szál.farokban 3 milliméterre ül.mellettem a tömött jacuzziban
ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
33%

28 vagyok még

Mimt ahogy nem zavar ha pl apámmal vagy tesómmal látjuk egymást meztelen de mégse tömötülnék be velük egy kis kádba pucéran

ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
76%
#29 ja hát nem feltétlenül kell olyan közel ülni. Egyébként megnyugtatlak, hogy ha fürdőgatya van rajtatok, akkor is ugyanolyan messze vagytok egymás farkától. De ha nem akartok egymással szexelni, akkor nem mindegy? Pontosan mitől félsz, ha meztelenül vagy egy jacuzziban másokkal?
ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!