Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen anális játékszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anális játékszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
gondolok itt gésa golyókra,répa alakú plugokra, stb. ... kinek melyik vált be? és hogy szereztétek be? szex közben rávenném a párom h izgasson valamivel, mert szokott az ujjával és az is nagyon kellemes, de vágyom rá h kipróbáljak ilyesmit is....
2009. jan. 5. 12:52
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, félreértések elkerülése végett lány vagyok :) és elsősorban lányok válaszát várom, de nem haragszom meg azért sem ha fiú ír :)
2009. jan. 5. 12:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A popsiba dugható golyókat nem igazán gésa golyóknak hívják, bár itt Magyarországon sokan azt is annak hívják. Anális gyöngyök néven inkább kapható. Hosszú zsinórra fűzve fél tucatnyi gyöngy. Ez ajánlom, mert viszonylag picit és rettentő izgató a betolása is, a kihúzása meg főleg! Viszont ez dugás közben nem igazán jó, akkor nem lehet rá koncentrálni.


Egy vékonyabb vibrátor jól jöhet akkor, ha a párod hátulról csinálja közben tudja azt is mozgatni. És még egy trükk: a rezgését a párod is érzi a hüvelyedből. :)


A plug-ok nagyon jók. Mindenképp kicsit vegyél kezdetnek! Sikosító bőven! Nagyon lassan kell betolni, baromi izgató. Ha bent van, sikítani fogsz az örömtől.


Vannak olyan vibrátorok amelyeknek kettő vagy három végük van. Ezek is nagyon kellemesek, de a pasid közben nem kap semmit.


Én a gyöngyöket ajánlom elsőre!


Ja és pasi vagyok, de van némi gyakorlatom a témában mindkét oldalról. :)

2009. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, megfogadom, amugy ezen tárgyak gondolata izgatott engem is leginkább, mikor filmekben láttam :) és hogy lehet beszerezni az ilyesmit...persze, úgy h mások ne láthassák a páromon kívül, h mire készülök? muszály bemenni egy boltba? vagy ha netről rendelek? azzal meg az a baj, h még a szüleim címét tudnám csak megadni ott meg "kicsit" gáz, ha ők veszik át...szívesen várok még más véleményeket is mellesleg...
2009. jan. 5. 15:17
 4/10 anonim válasza:
0%
egy dákót:D:D
2009. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Vagy bemész és megveszed (ugye elmúltál 18?) vagy megrendeled. Ha nagyon nem megy, akkor kérj meg valakit, aki meg tudja ezt csinálni helyetted. Mást nem nagyon tudsz tenni.


Esetleg ha nagyon kreatív vagy, gyárthatsz te is magadnak, de ne feledd, hogy nagyon érzékeny helyekre fog kerülni, ezért úgy kell elkészíteni, hogy semmiképpen se okozzon kárt!


Megfelelő méretű gyöngyök, fonal és ezek után már csak csomózni kell. :)

2009. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne dugj oda semmit,mert ha véletlen rádjön a f..ás és tűl sokszor csináltad már,véletlen elönt a sz*r,a segg nme arra való
2009. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen,elmúltam, 19 vagyok :) valószínűleg a páromat fogom rávenni, h menjünk be együtt :D az már úgy nem olyan ciki, ha egy pár nézelődik egy szexshopban :) köszi a válaszokat!


utolsónak: nem azt kérdeztem csináljam e, tanulj meg olvasni, és ha ráadásul még tudatlan is vagy, és szart se tudsz az egészről,akkor ne szólalj meg...tudom, mennyit szabad csinálni, hogy az még ne legyen egészségtelen,amúgy bele se fognék, és csak akkor csinálom mikor tisztában vagyok vele, h teljesen üres az a lyuk is(vagy azért mert magamnak megállapítottam,vagy nem ettem előtte semmit, vagy kimostam)...vagy nagyon gyerek vagy még vagy egyszerűen csak egy földhözragadt lúzer,aki irigy másokra,akiknek megadatik hogy változatos és izgalmas szexuális életet éljenek...

2009. jan. 6. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
én LEGO-ra gondoltam,egyenként beteszed a lukba,ugy az izgi nem?
2009. jan. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tedd be te ha neked izgi! én komolyan gondoltam és biztonságos megoldásokat várok...
2009. jan. 11. 10:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Én innen már sok dolgot rendeltem a párom legnagyobb örömére.

[link]

2009. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!