Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Próbálkozom az ejakuláció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozom az ejakuláció visszatartásával a herék és a végbél közötti PC izom összehúzásával, ill. orgazmus előtt meg is nyomom ujjal. Sikerül is ejakuláció nélkül elérni az orgazmust, de utána nem marad meg az erekcióm. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali!Háát nem vagyok szakember,de szerintem nem kéne eljutnod az orgazmushoz, hanem elötte már érzed közeledtét és akkor tartasz szünetet hogy teljesen ne juss a csúcsra.Ugy tudom elképzelni írásod alapján, hogy az ondód tartod vissza az elszorítással,pedig a szorítással csak az ingert kellene csillapítani hogy könyebben megállj a csúcspont elött.Azután kis pihi,hogy az ingerek csituljanak és folyt.köv.Így elvileg többször is megállhatsz anélkül hogy "végeztél" volna.
2009. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!Szóval:orgazmus után a merevedés általában alábbhagy.Ha hosszabb ideig szeretnél "merev" lenni akkor az orgazmust is későbbre kell tenni.Talán van segítség neked is ezen a lapon: [link]

A részletekre is figyelj, sok sikert!

2009. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!