Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olvastam már itt több kérdésné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam már itt több kérdésnél is hogy ananászlével lehet édesebbé lehet tenni a spermát, na most elsősorban az érdekelne, hogy ez igaz-e, mennyi idővel az "ürítés" előtt mennyit kell inni ahhoz hogy legyen hatása?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 3 nappal előtte azt kell inni sokat. És cigizni nem szabad, meg egészségesen kell étkezni.
2009. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nem eszik húst, az is édesíti a spermát, meg persze nem cigizik, és nem iszik. :)
2009. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a második válaszolóval, köszönöm, hogy kiegészítette amit én írtam :)


Egyébként a 3 napot úgy értettem, hogy folyamatosan kell inni 3 napig, tehát nem csak egy alkalommal.


De azt is hallottam már, hogy pár órával az akció előtt kell meginni és úgy is ok.


De szerintem többet ér ha valaki egészségesen él és mondjuk minden nap megiszik pár deci ananászlevet ha szereti.

2009. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a nagyon sos, es erosen fuszerezett etelekkel is vigyazni kell, ha edesiteni akarod a dolgokat... bar en abbahagytam a dohanyzast, de a baratnom meg azota nemmondta, hogy valtozott volna barmit is az ize:)
2009. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na hát igen ez az hogy pont az ananász, az avokádó meg a papaya amit kimondottan utálok ilyen mediterrán gyümölcs, a többit mind megeszem :-|
2009. jan. 6. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a körte is jó, legalábbis a 100%-os vilmoskörte mert bár nem trópusi nagy (de legalábbis a többi nem trópus gyümölcshöz képest nagyobb) % ban tartalmaz gyümölcscukrot, szóval ha nem szereted az ananász még mindig ott a körte.
2009. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na hát ez egy igazán jó hír, kedves 5. válaszoló, ha valaki meg tud erősíteni akkor tiéd minden elismerésem! :)
2009. jan. 7. 15:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!