Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csúnya az olyan punci, amelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya az olyan punci, amelyik szőrös?

Figyelt kérdés
Fazont persze szedek, de nagyon begyulladnak a szőrtüszőim, amikor kinő a szőr, így nem borotválom az egészet.
2009. jan. 5. 01:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek ugy jo ahogy van de xtem akarmien is szep az en baratnomnek bojtos es nekem ugy tetszik ahogy van:D;)
2009. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nem csúnya a szőrös.
2009. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan hozzászólást olvastam ebben a szőrös-nem szőrös témában, hogy komolyan mondom, teljesen elszomorodtam.

Közel 20.000 éven át valahogy senkit sem érdekelt ez, olyan hülyeség az, hogy fertőzések melegágya meg gusztustalan, meg beleragad a menstruációs vér. Amíg betétet használtam valahogy én nem vettem észre, hogy véres lett volna. Lehet én voltam ilyen furcsa. Én sehol nem borotválom, viszont visszavágom olyan 1cm-re. Ez se nem gusztustalan, se nem kislányosan csupasz.

Egyszer teljesen leborotváltam, de másnap már beállt a pöttyös túrórudi állapot. Még nem gyantáztattam és bevallom: nem is szándékozom. A pasimnak tetszett csupaszon, de szőrösen neki jobban tetszik. Mostanában felhoztam neki ezt a témát és komolyan mondom úgy lelombozott ez, hogy mindenki csupaszon szereti (nem csak itt, hanem az ismerősi körömben is), hogy alig tudom neki elhinni. Nehéz elhinnem, hogy egy ilyen szőrös lényt elfogad, mint engem. Pedig nem tegnap óta vagyunk együtt, hanem 5 éve.

Mindenki mondhatná, hogy próbáljam elfogadni magam így, vagy kezdjem el gyantáztatni.

Eddig még sehogy se sikerült magam elfogadnom, az akkori borotválás utáni csupaszságom se segített ebben.


Szóval ne gondolja senki egy pillanatig se, hogy mert ez menő, ez a csupaszság meg fazon/kis csík, attól mindenkinek követnie kéne ezt. Én az ilyentől rosszul vagyok. Nekem olyan rövid a szőröm, hogy nem szúr, viszont nem lesz tőle bajusza a barátomnak. És szörnyű, hogy sokan csak a két végletet ismerik (dzsungel - csupasz/kis csík).

26/N

2010. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A hónaljamat viszont borotválom, mivel azért azt néha szembe tűnik.
2010. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg a lábamat.
2010. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!